Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Lepsza komunikacja, większa kreatywność

Lepsza komunikacja, większa kreatywność

Producent szerokoformatowych drukarek atramentowych i ploterów tnących, firma Roland DG, ogłosił wydanie wersji 1.1 oprogramowania Roland DG Connect, które zawiera nowe funkcje poprawiające wizualizację stanu pracy plotera i rentowność dla rozszerzonej gamy produktów.

Wprowadzony na początku tego roku program został opracowany w celu zwiększenia satysfakcji i sukcesu klientów poprzez zapewnienie bardziej komfortowego i stabilnego środowiska pracy, poprawę wydajności przepływu pracy, zwiększenie rozwoju biznesu i rentowności, a także umożliwienie współpracy i dzielenia się pomysłami ludziom o różnych umiejętnościach, celach i wymaganiach. Wraz z aktualizacją wprowadzono nową funkcję monitorowania ploterów, która umożliwia klientom sprawdzanie stanu operacyjnego wielu ploterów w czasie rzeczywistym. Pozwala to na bardziej efektywną obsługę ploterów i wspiera poprawę produktywności w operacjach drukowania. Program oferuje również „pulpit biznesowy”, oferujący użytkownikom wykonywanie prostych kalkulacji zysków i kosztów poprzez wprowadzenie jednostkowej ceny sprzedaży wydruków oraz ceny atramentu i nośników. System pomaga zwiększyć rentowność poprzez ustalenie odpowiednich cen sprzedaży i zwiększenie świadomości kosztów.

Roland DG Connect jest obecnie dostępny dla wszystkich modeli TrueVIS, w tym VG2-640/540, SG2-640/540/300, VF2-640, VG-640/540, SG-540/300, jak również dla modeli VersaUV, w tym serii LEC2-640/330 i LEC2-S. Wymagana jest aktualizacja oprogramowania sprzętowego do najnowszej wersji. Obsługiwane produkty zostaną rozszerzone w przyszłości.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Drukarnia Colours Factory jako pierwsza firma w Polsce i druga na świecie wdrożyła w 3. kwartale br. nowy system CtP firmy Agfa Offset, obejmujący wielkoformatową naświetlarkę Avalon N24-90XT oraz podajnik umożliwiający bezpośrednią obsługę palet – Skid Loader (to z kolei trzecie tego typu rozwiązanie w skali globalnej). Umowa pomiędzy obiema firmami uwzględnia też kontrakt płytowy, na bazie którego Agfa Offset stała się dostawcą materiałów wykorzystywanych przez drukarnię we wszystkich pracujących tu naświetlarkach CtP.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.