Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Linia drukarek Latex serii 630 z białym atramentem

Linia drukarek Latex serii 630 z białym atramentem

Firma HP wprowadza na rynek nową serię urządzeń HP Latex 630, udostępniając technologię białego atramentu dostawcom usług drukarskich każdej wielkości. Biały kolor umożliwia użytkownikom tworzenie bardziej efektownych dekoracji oraz materiałów reklamowych dla skutecznych kampanii marketingowych o najwyższej jakości obrazu i żywych, przyciągających uwagę kolorach. Urządzenia wzbogacono o HP PrintOS Design i eCommerce, by uprościć procesy oraz pomóc drukarniom w rozwoju działalności online.

Seria HP Latex 630 pozwala firmom oferować bardziej zrównoważone usługi drukowania. Jest to możliwe m.in. dzięki wykorzystaniu atramentów lateksowych na bazie wody, niemal pozbawionych szkodliwych chemikaliów i zapachów. Urządzenia mają certyfikaty środowiskowe UL EcoLogo i EPEAT oraz kartonowe wkłady, które zmniejszają ilość plastiku poprzez zastosowanie pojemników kartonowych pochodzących w 100% z recyklingu oraz tworzyw sztucznych w ramach zamkniętego obiegu HP, w tym ze zużytych butelek po napojach.

„Nowa seria drukarek oferuje najważniejsze zalety druku lateksowego, dostarczane w bardziej kompaktowej, przystępnej cenowo obudowie, dzięki czemu stanowi optymalne rozwiązanie, dostępne także dla najmniejszych drukarń. Dodatkowo nadal wprowadzamy innowacje w zakresie usług i rozwiązań opartych na chmurze, jak np. HP PrintOS, które dają użytkownikom możliwość przetwarzania i monitorowania zadań z praktycznie dowolnego miejsca” – komentuje Daniel Martinez, dyrektor generalny HP Large Format.

Producent podkreśla, że aby wesprzeć klientów w zwiększaniu produktywności i rozwijaniu ich działalności, firma HP wprowadziła system HP PrintOS Design i eCommerce. To intuicyjne rozwiązanie web-to-print, które oszczędza czas, ułatwia projektowanie, upraszcza ścieżkę produkcyjną i dostarcza wskazówek krok po kroku, w jaki sposób dokonać integracji z istniejącym sklepem e-commerce.

„To wynik naszych licznych rozmów z klientami – mówi Daniel Martinez. – Jednym z kluczowych obszarów, na który wskazują, jest poszerzenie możliwości e-commerce, począwszy od panelu użytkownika poprzez łatwiejszy przepływ prac, po realizację zleceń. HP Print OS Design i eCommerce to nasza odpowiedź, która zapewni dostawcom usług druku szybki i łatwy sposób na poprawienie funkcjonalności ich sklepu internetowego, a także nowe sposoby przetwarzania zamówień i automatyzacji prac”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.