Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Lintec wprowadza transparentną wersję Securafol

Lintec wprowadza transparentną wersję Securafol

Lintec Europe w kilka miesięcy po wprowadzeniu na rynek niepalnego materiału etykietowego Securafol w kolorze białym, teraz rozszerza ofertę i udostępnia jego przezroczystą opcję. Jest to niepalny materiał etykietowy, zaprojektowany w celu przeciwdziałania manipulacjom produktowym, oszustwom gwarancyjnym i kradzieży aktywów. Może być wykorzystywany do produkcji etykiet, plomb zabezpieczających, etykiet gwarancyjnych czy uszczelniających np. opakowania farmaceutyczne.

Ponieważ Securafol charakteryzuje się o 50% wyższą wytrzymałością na rozciąganie niż konwencjonalny zniszczalny winyl i ma niską wytrzymałość wewnętrzną, trudno go usunąć po nałożeniu. W przypadku manipulacji materiał pęknie, zapobiegając ponownemu użyciu i ponownemu zastosowaniu etykiety. Securafol może być używany do drukowania zmiennych etykiet informacyjnych na żądanie i został zaprojektowany do przyjmowania konwencjonalnych farb drukarskich i termotransferowych z taśmami żywicznymi i woskowymi / żywicznymi.

Soichiro Fujinaga, kierownik techniczny w Lintec Europe, mówi: „Opakowanie, które wygląda profesjonalnie i jest łatwe w obsłudze, jest niezbędne w każdej firmie. Dodanie opcji przezroczystej do asortymentu Securafol umożliwia właścicielom firm korzystanie z maksymalnego bezpieczeństwa bez konieczności rezygnowania z estetyki opakowania. Pozostajemy zaangażowani w rozwiązywanie poważnych problemów, takich jak kradzież i podrabianie, które mogą mieć szerokie negatywne skutki dla biznesu i chcemy nadal oferować markom poprawę integralności produktów i utrzymanie profesjonalizmu”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Czy wiedzą Państwo, czym jest unboxing? W jaki sposób budować markę na trudnym rynku farmaceutycznym? Uczestnicy konferencji „Jak wzmocnić brandy. Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania” już znają na nie odpowiedzi. Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom i słuchaczom, którzy wzięli w niej udział. Relację z wydarzenia zamieścimy w czerwcowym wydaniu „Świata DRUKU”, a tymczasem zapraszamy do lektury dwóch artykułów z wydania kwietniowego, w których Joanna Roszkowska (czytaj TUTAJ), Robert Lis i Maciej Sawina (czytaj TUTAJ) przybliżają omawiane podczas konferencji zagadnienia. Tematyka ta będzie rozwijana także podczas jednodniowych szkoleń: „Poligrafia w marketingu” i „Effective Packaging”, które odbędą się już w czerwcu, a o których przeczytają Państwo w kolejnej informacji.
Zapraszamy!

Maj nie rozpieszcza nas pogodą, jednak nasz zespół nie poddaje się wahaniom barometru. Rozpoczęliśmy przygotowanie czerwcowego wydania naszego magazynu, w którym rozszerzymy tematykę dotyczącą:

- Rozwiązań konwencjonalnych i hybrydowych w maszynach poligraficznych
- Serwisu i obsługi posprzedażnej a także rynku maszyn używanych
- Obróbki po druku (introligatornia i uszlachetnianie)
- Sposobów zabezpieczeń druków i ochrony marki
- Podłoży drukowych.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia tego wydania „Świata DRUKU” i zgłoszenia swojej firmy do zestawień tematycznych, które znajdą się w tym numerze.

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje w ramach Akademii Wiedzy dwa jednodniowe szkolenia: „Effective Packaging – skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki” oraz „Poligrafia w marketingu”. Szkolenia odbędą się w Warszawie w dn. 4 czerwca br. Szczegóły poniżej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu