Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Lintec wprowadza transparentną wersję Securafol

Lintec wprowadza transparentną wersję Securafol

Lintec Europe w kilka miesięcy po wprowadzeniu na rynek niepalnego materiału etykietowego Securafol w kolorze białym, teraz rozszerza ofertę i udostępnia jego przezroczystą opcję. Jest to niepalny materiał etykietowy, zaprojektowany w celu przeciwdziałania manipulacjom produktowym, oszustwom gwarancyjnym i kradzieży aktywów. Może być wykorzystywany do produkcji etykiet, plomb zabezpieczających, etykiet gwarancyjnych czy uszczelniających np. opakowania farmaceutyczne.

Ponieważ Securafol charakteryzuje się o 50% wyższą wytrzymałością na rozciąganie niż konwencjonalny zniszczalny winyl i ma niską wytrzymałość wewnętrzną, trudno go usunąć po nałożeniu. W przypadku manipulacji materiał pęknie, zapobiegając ponownemu użyciu i ponownemu zastosowaniu etykiety. Securafol może być używany do drukowania zmiennych etykiet informacyjnych na żądanie i został zaprojektowany do przyjmowania konwencjonalnych farb drukarskich i termotransferowych z taśmami żywicznymi i woskowymi / żywicznymi.

Soichiro Fujinaga, kierownik techniczny w Lintec Europe, mówi: „Opakowanie, które wygląda profesjonalnie i jest łatwe w obsłudze, jest niezbędne w każdej firmie. Dodanie opcji przezroczystej do asortymentu Securafol umożliwia właścicielom firm korzystanie z maksymalnego bezpieczeństwa bez konieczności rezygnowania z estetyki opakowania. Pozostajemy zaangażowani w rozwiązywanie poważnych problemów, takich jak kradzież i podrabianie, które mogą mieć szerokie negatywne skutki dla biznesu i chcemy nadal oferować markom poprawę integralności produktów i utrzymanie profesjonalizmu”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, w której karton stworzony przez Stora Enso może znaleźć szersze niż dotychczas zastosowanie – m.in. przy produkcji opakowań na wyroby niewymagające chłodzenia.

Marcowe wydanie „Świata DRUKU”, które przygotowaliśmy z myślą o zbliżających się targach Packaging Innovations (Warszawa, 02–03.04.2019 r.), właśnie trafiło do drukarni i lada dzień znajdzie się w Państwa rękach. Tymczasem nasz zespół rozpoczął już intensywne przygotowania do czwartego w tym roku wydania naszego magazynu, które tworzymy na targi FESPA 2019 – największe międzynarodowe wydarzenie dla branży druku wielkoformatowego w nadchodzących miesiącach. Ponad 700 wystawców działających w zakresie sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach spotka się w dniach 14–17 maja w Monachium. Nie zabraknie na nich również „Świata DRUKU”, który będzie nas wszystkich reprezentował na stoisku prasy branżowej.

25 marca br. w łódzkim Centrum Kreatywności Fabryka przy ul. Tymienieckiego 22G odbędzie się pierwsze spotkanie przedstawicieli firm z zakresu rejestracji i odzwierciedlania obrazów w najnowszych technologiach. Organizatorami konferencji, której patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, są eM proove i Centrum Kreatywności Fabryka.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu