Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Magia kolorów i tkanin: innowacje od Kornit

Magia kolorów i tkanin: innowacje od Kornit

Każdy profesjonalista zajmujący się drukiem wie, że atrament jest równie ważny jak systemy i urządzenia drukujące, może bowiem zapewnić albo doskonałe rezultaty, albo przysporzyć frustracji. Szczególnie trudne jest stosowanie białego tuszu na kolorowych i ciemnych tkaninach – nowa technologia MAX od Kornit Digital w łatwy i ekonomiczny sposób pozwala osiągnąć nieograniczone możliwości w tym względzie.
Kreatywnym, a zarazem strategicznym dodatkiem z pewnością okażą się także nowe neonowe atramenty od Kornit o najwyższej jakości i szerokiej palecie barw, które wyróżnią stroje sportowe i kąpielowe, a także kolejna nowość w ofercie – ekologiczne, certyfikowane atramenty Robusto. Korzyści te, a także wierne odwzorowanie barw i dokładne powielenie tego efektu na prawie każdej, nawet najdelikatniejszej tkaninie, oferuje najnowszy system Kornit – Presto MAX.
A czy Ty jesteś gotowy wynieść swoje projekty na zupełnie nowy poziom?

Informacja reklamowa

Nowa technologia MAX od Kornit jest pierwszym rozwiązaniem, które pozwala na biały druk spotowy na kolorowych i ciemnych tkaninach. To prawdziwa rewolucja, otwierająca furtkę dla nowych możliwości poszerzenia oferty przy jednoczesnym zoptymalizowaniu przepływu pracy. Technologia MAX pozwala na użycie różnorodnych rodzajów tkanin i wdrożenie bardziej kreatywnego i ekonomicznego procesu.

Nowe i neonowe: szersza paleta żywych kolorów i tkanin

Najnowsze produkty Kornit Digital obejmują jasne, neonowe kolory, na które moda stale rośnie. Jednym z ciekawszych przeznaczeń takich atramentów jest zadruk tkanin nylonowych, wykorzystywanych np. w produkcji odzieży sportowej, strojach kąpielowych i plażowych – najwyższej jakości tusze o szerokiej palecie przyciągających wzrok kolorów z pewnością okażą się niebagatelnym dodatkiem kreatywny (i strategicznym) w ofercie producenta tego typu odzieży.

Drukuj na zielono: ekologiczne zestawy tuszów

Nie ma wątpliwości, że zrównoważony rozwój zmienia branżę mody – prawdziwy koszt druku tekstylnego zawiera cenę środowiskową, którą wszyscy płacimy. Zestawy tuszów Kornit pomagają producentom minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne poprzez spełnienie najbardziej rygorystycznych i zaawansowanych standardów zrównoważonego rozwoju. Ekologiczne atramenty Robusto z certyfikatem Eco-Passport od Oeko-Tex oraz GOTS to właściwy krok, nie tylko z punktu widzenia ekologii, lecz także z powodów biznesowych – konsumenci wymagają, aby świat mody uwzględniał kwestię ochrony środowiska, a 70% osób odwiedzających sklepy chce wiedzieć, czy kupowane ubrania są wykonane ze zrównoważonych materiałów.

Precyzja druku: dopasowanie barw i jednolite rezultaty

Kolejne kluczowe zagadnienia, na które zwracają uwagę czołowe marki, to wierne odwzorowanie kolorów korporacyjnych i niezawodne powielenie tego efektu na prawie każdej tkaninie, także na tych najdelikatniejszych.

Wszystkie te korzyści, a także wiele innych, oferuje najnowszy system Kornit – Presto MAX, napędzane przełomową technologią MAX.
Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć tę niesamowitą technologię w akcji? Umów się na prezentację systemu Presto MAX na żywo już teraz.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.