Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Mimaki na targach RemaDays Warsaw 2019

Mimaki na targach RemaDays Warsaw 2019

Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, na targach RemaDays Warsaw (13–15 lutego 2019, Ptak Warsaw Expo) będzie reprezentowany przez trzech partnerów. Wieloletni dystrybutorzy Mimaki: Reprograf, Sico Polska i Teba zademonstrują gamę rozwiązań zwiększających rentowność dostawców usług druku.

Na stoisku firmy Reprograf będzie można zapoznać się z drukarką UV z płaskim łożem UJF-7151plus, drukującą bezpośrednio na przedmiotach. To nowoczesne i wydajne urządzenie idealnie sprawdzi się w produkcji wysokiej jakości materiałów promocyjnych, identyfikatorów i spersonalizowanych upominków. Firma Reprograf zaprezentuje również w pokazach pracy „na żywo” drukarkę do produkcji oznakowań UCJV300-160 UV, drukującą z roli na rolę.

Na stoisku Sico Polska pracować będzie płaska drukarka UV LED JFX200-2513, zapewniająca niezrównane możliwości zwiększenia potencjału profesjonalnych firm z branży reklamowej i oznakowań. Drukarka oferuje nieograniczone możliwości twórcze poprzez zróżnicowany wybór atramentów (w tym białych i przezroczystych) oraz szeroki wachlarz podłoży. Zaprezentowane zostaną drukarka UCJV300-160 oraz drukarka do bezpośredniego zadrukowywania przedmiotów UJF-6042MKII.

Idealna do tkanin wnętrzarskich, odzieży sportowej oraz ubrań, flag czy tkanin dekoracyjnych – najnowsza drukarka sublimacyjna Mimaki – TS55-1800 będzie centralnym punktem ekspozycji firmy Teba. Oferująca nieprzerwaną pracę, drukarka ta jest przeznaczona dla użytkowników wymagających wysokiej wydajności i wysokiej jakości druku. Teba zaprezentuje również modele UJF-6042MKII oraz UCJV300-160.

„RemaDays oferuje naszym partnerom fantastyczną okazję do zademonstrowania nowych możliwości zastosowań i zwiększenia rentowności dzięki zróżnicowanej gamie drukarek firmy Mimaki – komentuje Ronald van den Broek, dyrektor ds. sprzedaży w regionie EMEA w firmie Mimaki. – Dodatkowo na targach będą dostępne ekskluzywne, specjalne oferty dla odwiedzających, które ujawnimy dopiero na miejscu”.

  • Obecnie 1 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 1/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA niedawno rozpoczęła pracę krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie, maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Firma EFI poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o zautomatyzowane, intuicyjne narzędzie mające ułatwić klientom zarządzanie zapasami i składanie zamówień – MarketDirect Fulfillment. Jak podaje producent oprogramowania, jego podstawowymi cechami są prostota i wszechstronność.

Muzeum Papiernictwa zaprasza do udziału w wernisażu on-line wystawy „Sztuka pisania”, który zostanie wyemitowany na żywo 11 lipca o godz. 17.00. Podczas streamingu Ewa Landowska – autorka wystawy – opowie o ekspozycji oraz wprowadzi widzów w tajniki pięknego pisania. Wystawę w Dusznikach-Zdroju będzie można oglądać do października br. Muzeum wznowiło działalność z zachowaniem zasad ostrożności.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.