Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Mimaki podczas targów PSI i Viscom 2019

Mimaki podczas targów PSI i Viscom 2019

Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów do cięcia, prezentuje portfolio swoich produktów podczas trwających właśnie w Messe Düsseldorf targów viscom oraz równolegle odbywających się Europejskich Targów Przemysłu Artykułów Reklamowych – PSI (8–10 stycznia 2019 br.).

W przestrzeni targów PSI firma Mimaki pokazuje trzy z jej drukarek cyfrowych zaprojektowanych specjalnie na potrzeby rynku produktów promocyjnych (dzięki wałkom obrotowym mogą bezpośrednio drukować na przedmiotach o cylindrycznym kształcie). Są to płaskie drukarki UV: modele UJF-3042 MkII (pokazywana wraz z opcją Kebab plus biały atrament), UJF-6042 MkII (drukująca na produktach o grubości do 153 mm, pokazywana wraz z opcją Jonizator plus biały atrament, umożliwiająca zadruk na matowym czarnym papierze) oraz Mimaki UJF-7151plus (małoformatowa przemysłowa drukarka atramentowa UV typu flatbed).

Na stoisku targów viscom Mimaki prezentuje „na żywo” swoje rozwiązania do druku przeznaczone dla firm działających w różnych sektorach. Są to m.in. plotery drukująco-tnące UCJV300-75 i UCJV300-160, oferujące możliwość druku czterowarstwowego (np. kolor – czarny – biały – kolor), co pozwala na tworzenie grafik do zastosowań z podświetleniem. Zintegrowana funkcja cięcia umożliwia wielkoseryjną produkcję etykiet, naklejek, wyklejek wystawowych, grafik podłogowych, sklepowych materiałów reklamowych, oznakowań pojazdów, opakowań, prototypów itp. na jednym urządzeniu. Biały atrament o podwyższonej nieprzezroczystości pozwala w jednym przebiegu tworzyć grafiki po obu stronach podłoża, np. na szybie lub pleksi. Pokazywana jest także sublimacyjna drukarka termotransferowa do druku na tkaninach – TS55-1800. Jednym z głównych elementów tego modelu jest opcjonalny moduł Mini Jumbo Roll, który może w sposób ciągły podawać do drukarki 2500 mb papieru termotransferowego.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polscy przedsiębiorcy mają związane ręce – z jednej strony dostrzegają potencjał efektywnego narzędzia marketingowego, jakim jest gadżet reklamowy, a z drugiej strony ograniczają ich limity kwotowe na przekazywanie takich upominków. „Jeżeli nie chcemy zostać zalani przez falę tanich, kiepskiej jakości gadżetów, musimy zwiększyć limity, a zaproponowana przez nas kwota to nadal ułamek tego, co jest normą w innych krajach UE” – przekonuje prezes PIAP, Edyta Lisowska.

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu