Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Mobilna drukarka etykietująca o wysokiej wydajności

Mobilna drukarka etykietująca o wysokiej wydajności

Firma Sato rozbudowała swoją gamę rozwiązań do etykietowania o mobilną drukarkę PV4. Urządzenie jest przeznaczone do pracy na wszystkich etapach łańcucha dostaw, w szerokim zakresie środowisk, gdzie kluczowe znaczenie mają niezawodność, wysoka wydajność i precyzja, jak np. centra logistyczne i dystrybucyjne. Te oraz inne sektory są podatne na słabą jakość i niedokładność systemów etykietowania, które mogą doprowadzić do mniejszego zadowolenia klientów.

Najnowsza drukarka japońskiego producenta jest lekka, wytrzymała i wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Zapewnia również wiele interfejsów drukowania, umożliwiając drukowanie w wysokiej jakości, z dużą prędkością i niewielkim kosztem w wielu sytuacjach wymagających szybkiego tempa pracy. Model PV4 cechuje się wysoką prędkością pracy, wynoszącą 127 mm/s (5 ips) i wysoką rozdzielczością druku – 8 pkt/mm (203 dpi). Urządzenie ma również wbudowane emulacje innych producentów, co pozwala na bezproblemową integrację tego urządzenia z już istniejącymi, bez zakłócania dotychczasowych operacji i obniżania wydajności.

Drukarka PV4 jest nowym produktem serii PV i należy do rodziny drukarek 3” i 4”. Jest ona również w stanie wydrukować więcej informacji na etykietach w porównaniu z mobilnymi drukarkami PV3 lub PW2NX, które również są dostępne w ofercie firmy Sato. Dodatkowo model ten znacznie przewyższa wydajnością drukarkę MB4. PV4 odznacza się większą prędkością drukowania, lepszym połączeniem WiFi i wydajnością interfejsu Bluetooth w porównaniu z innymi urządzeniami. Nowa drukarka przenośna przeszła testy upadku z wysokości 1,8 m i dysponuje czterokrotnie bardziej pojemnym akumulatorem, aby zapewnić dłuższy czas użytkowania.

Laurent Lassus, dyrektor zarządzający Sato Europe, tak skomentował premierę urządzenia: „Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie do sprzedaży naszej nowej drukarki mobilnej – modelu PV4. To rozwiązanie nowej generacji jest najnowszym produktem firmy Sato, którego celem jest dostarczenie użytkownikom dodatkowych korzyści i znacząco zoptymalizować ich możliwości operacyjnych. W firmie Sato rozwijamy kulturę ciągłej innowacyjności, a najnowszy model naszej drukarki pozwala klientom dołączyć do nas w tej podróży. PV4 jest prawdziwie wszechstronnym i trwałym rozwiązaniem, które nie tylko dowodzi naszego zaangażowania w doskonalenie działalności biznesowej, ale również idealnie wpisuje się w etos naszej twórczości”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drukarnia Faber Print z Grodziska Mazowieckiego k. Warszawy jako pierwsza w Polsce zainstalowała nową maszynę cyfrową Versafire EP firmy Heidelberg. Uruchomienie systemu miało miejsce w grudniu ub.r., i do tej pory udało się wykonać już na niej szereg prac, które wcześniej trafiałyby na maszynę offsetową lub do podwykonawcy.

Arctic Paper oddaje do użytku rozbudowaną elektrownię wodną w papierni w Munkedal. Inwestycja o wartości 100 mln koron szwedzkich (ok. 45 mln zł) zwiększa moc z 2 do 6 MW, co w połączeniu z planowaną ciepłownią na biomasę pozwoli, aby dzięki własnej energii zaspokoić do 80% potrzeb energetycznych papierni w Munkedal.

Podczas wspólnego webinarium, zorganizowanego 17 lutego br., firmy Mark Andy i Domino oficjalnie poinformowały o wprowadzeniu na rynek nowej, cyfrowej maszyny wąskowstęgowej – Digital Series iQ, bazującej na doświadczeniach obu producentów. Urządzenie dołączyło do coraz szerszego portfolio hybrydowych maszyn cyfrowych Mark Andy, a jego „sercem” jest nowy moduł inkjetowy stworzony przez Domino – V1610i UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.