Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Można już zamawiać 5-kolorową maszynę Gallus Labelfire E 340

Można już zamawiać 5-kolorową maszynę Gallus Labelfire E 340

Z początkiem lutego br. firma Gallus rozpoczęła sprzedaż 5-kolorowej wersji swej cyfrowej maszyny do hybrydowego druku fleksograficznego – Gallus Labelfire E 340. Drukujący w jednym przebiegu, 5-kolorowy model Labelfire (z dodatkowym kolorem białym) jest przeznaczony do cyfrowej produkcji w pełni wykończonych etykiet. Pierwsze dostawy przewidziane są na kwiecień.

Jak zapewnia producent, 5-kolorową maszynę Labelfire E 340 cechuje ta sama niezawodność i jakość druku (1200×1200 dpi), co wprowadzony na rynek w 2016 r. model 8-kolorowy – Labelfire 340 (cyfrowy system produkcyjny łączący wysoką jakość druku inkjet UV z zaletami uszlachetniania w linii oraz wykańczania). W skład zaawansowanego systemu druku atramentowego, opracowanego wspólnie z firmą Heidelberger Druckmaschinen AG, wchodzą najnowocześniejsze głowice drukujące w rozdzielczości 1200 dpi od Fujifilm. Nowy model można konfigurować zgodnie z wytycznymi klienta, by zoptymalizować koszty cyfrowo-hybrydowego druku etykiet. Urządzenie działa w oparciu o system zintegrowany z oprogramowaniem Prinect firmy Heidelberg do zarządzania produkcją. 5-kolorową maszynę można rozbudować do wersji 8-kolorowej oraz uzupełnić o dodatkowe opcje uszlachetnień, takie jak sitodruk, foliowanie na zimno, dodatkowa stacja flekso itp.

„Wielu klientów chce wejść na rynek cyfrowego druku hybrydowego, ale nie potrzebuje kompletnej, zaawansowanej i w pełni wyposażonej konfiguracji, jaką oferuje 8-kolorowy Labelfire. Nasza nowa 5-kolorowa wersja pozwala im na start w obszarze cyfrowym, ale nadal pozostawia furtkę do przyszłego rozwoju” – wyjaśnia Michael Ring, szef działu Rozwiązań Cyfrowych w firmie Gallus.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.

Firma Zeller+Gmelin wraz z innymi członkami grupy Print City organizuje cykl webinarów, podczas których omówione zostaną zagadnienia dotyczące łączenia celów środowiskowych i wyjątkowych opakowań z drukiem wysokiej jakości i jego wykończeniem. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 16 grudnia (g. 14–16), kolejne w dniach 19, 21 i 26 stycznia. Niemiecki producent farb poligraficznych poinformował także o poszerzeniu swojej oferty o dwie serie farbowe do arkuszowego i rolowego druku offsetowego.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii. Sektor reklamowy, m.in. jako ogniwo zamrożonej branży eventowej, konferencyjnej i targowej wyraźnie odczuwa następstwa regresu gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.