Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Na Labelexpo 2019 Esko będzie promować rozwiązania Labels Connected

Na Labelexpo 2019 Esko będzie promować rozwiązania Labels Connected

Firma Esko, globalny dostawca zintegrowanych rozwiązań sprzętowo-programowych dla specjalistów w dziedzinie etykietowania, podczas Labelexpo Europe 2019 (Bruksela, 24–27 września br.) zaprezentuje pełne portfolio produktów przeznaczonych dla branży „wąskiej wstęgi”. Zespół pokaże gościom stoiska, w jaki sposób poszczególne rozwiązania (zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie) mogą wnieść wartość dodaną do procesów prepress i samego drukowania.

Producent zademonstruje odwiedzającym brukselskie targi, w jaki sposób poszczególne rozwiązania w zakresie oprogramowania mogą podnieść wartość procesu przygotowania do druku i samego drukowania. W przestrzeni wystawienniczej firmy Esko zobaczyć będzie można szereg wiodących na rynku technologii oprogramowania, w tym Automation Engine (skalowalny serwer zautomatyzowanego przepływu plików produkcyjnych), WebCenter (oprogramowanie do wykonywania płyt fleksograficznych i form sitodrukowych), Print Control Wizard (oprogramowanie do wykonywania płyt fleksograficznych i form sitodrukowych), ArtPro+ (nowej generacji edytor przygotowania do druku) i oprogramowanie Studio (do projektowania opakowań 3D).

Na stoisku Esko eksponowany będzie pełny ekosystem do produkcji etykiet pod nazwą Labels Connected. „Jesteśmy podekscytowani możliwością pokazania całego spektrum możliwości Esko podczas pracy w ramach prezentacji naszego rozwiązania Labels Connected. Odwiedzający będą mieć możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie obsługi naświetlarki Esko CDI Crystal 4835 XPS z podajnikiem płyt, której światowa premiera będzie mieć miejsce na targach Labelexpo w Brukseli i która zostanie zaprezentowana zwiedzającym oraz zaproszonym gościom na stoisku firmy. Dzięki wspólnej prezentacji z firmą AVT, liderem rynku w dziedzinie systemów kontroli na linii produkcyjnej, zademonstrujemy również możliwość zautomatyzowanej konfiguracji zadań przy użyciu systemu AVT AutoSet, prezentując nasz połączony system przepływu prac i podkreślając nasze zaangażowanie na rzecz poprawy warunków w całym środowisku druku” – powiedział Jan De Roeck, dyrektor ds. marketingu firmy Esko.

Jan wyjaśnił, że jako zaufany partner wielu firm działających w branży etykiet, Esko wykorzysta największe targi w branży do zaprezentowania najlepszych praktyk w zakresie przepływu prac stosowanych w produkcji etykiet i opakowań elastycznych: „Mając świeżo w pamięci sukces, jakim była impreza pod nazwą EskoWorld, a także mając na uwadze zbliżającą się 40. edycję targów Labelexpo pomyśleliśmy, że będzie to dobra okazja do prawdziwego świętowania dla naszych kolegów i współpracowników” – powiedział.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu