Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Na Labelexpo 2019 Esko będzie promować rozwiązania Labels Connected

Na Labelexpo 2019 Esko będzie promować rozwiązania Labels Connected

Firma Esko, globalny dostawca zintegrowanych rozwiązań sprzętowo-programowych dla specjalistów w dziedzinie etykietowania, podczas Labelexpo Europe 2019 (Bruksela, 24–27 września br.) zaprezentuje pełne portfolio produktów przeznaczonych dla branży „wąskiej wstęgi”. Zespół pokaże gościom stoiska, w jaki sposób poszczególne rozwiązania (zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie) mogą wnieść wartość dodaną do procesów prepress i samego drukowania.

Producent zademonstruje odwiedzającym brukselskie targi, w jaki sposób poszczególne rozwiązania w zakresie oprogramowania mogą podnieść wartość procesu przygotowania do druku i samego drukowania. W przestrzeni wystawienniczej firmy Esko zobaczyć będzie można szereg wiodących na rynku technologii oprogramowania, w tym Automation Engine (skalowalny serwer zautomatyzowanego przepływu plików produkcyjnych), WebCenter (oprogramowanie do wykonywania płyt fleksograficznych i form sitodrukowych), Print Control Wizard (oprogramowanie do wykonywania płyt fleksograficznych i form sitodrukowych), ArtPro+ (nowej generacji edytor przygotowania do druku) i oprogramowanie Studio (do projektowania opakowań 3D).

Na stoisku Esko eksponowany będzie pełny ekosystem do produkcji etykiet pod nazwą Labels Connected. „Jesteśmy podekscytowani możliwością pokazania całego spektrum możliwości Esko podczas pracy w ramach prezentacji naszego rozwiązania Labels Connected. Odwiedzający będą mieć możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie obsługi naświetlarki Esko CDI Crystal 4835 XPS z podajnikiem płyt, której światowa premiera będzie mieć miejsce na targach Labelexpo w Brukseli i która zostanie zaprezentowana zwiedzającym oraz zaproszonym gościom na stoisku firmy. Dzięki wspólnej prezentacji z firmą AVT, liderem rynku w dziedzinie systemów kontroli na linii produkcyjnej, zademonstrujemy również możliwość zautomatyzowanej konfiguracji zadań przy użyciu systemu AVT AutoSet, prezentując nasz połączony system przepływu prac i podkreślając nasze zaangażowanie na rzecz poprawy warunków w całym środowisku druku” – powiedział Jan De Roeck, dyrektor ds. marketingu firmy Esko.

Jan wyjaśnił, że jako zaufany partner wielu firm działających w branży etykiet, Esko wykorzysta największe targi w branży do zaprezentowania najlepszych praktyk w zakresie przepływu prac stosowanych w produkcji etykiet i opakowań elastycznych: „Mając świeżo w pamięci sukces, jakim była impreza pod nazwą EskoWorld, a także mając na uwadze zbliżającą się 40. edycję targów Labelexpo pomyśleliśmy, że będzie to dobra okazja do prawdziwego świętowania dla naszych kolegów i współpracowników” – powiedział.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Instytut Pantone, funkcjonujący w obrębie firmy Pantone, tradycyjnie ogłosił kolor, który będzie dominował w przyszłym roku w wielu branżach – w tym w modzie, wyposażeniu wnętrz i wzornictwie przemysłowym. Tym razem wybrano kolor numer 19-4052, noszący nazwę Classic Blue. Ponieważ jest on harmonijny i stonowany, elegancki w swej prostocie, a zarazem relaksujący i uspokajający – wszystkie te jego cechy według specjalistów mają być odpowiedzią na naszą potrzebę spokoju i ukojenia.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych nieustannie podejmuje próby zmiany przepisów hamujących rozwój branży, o czym pisaliśmy już na łamach „Świata DRUKU”. Duże wsparcie w tej sprawie okazała także Krajowa Izba Gospodarcza, z którą PIAP od lat współpracuje. Andrzej Arendarski, prezes KIG, wystosował list do Ministra Finansów Jerzego Kwiecińskiego, w którym zarekomendował podniesienie limitów na nieodpłatne przekazywanie przez firmy upominków osobom trzecim do 200 zł, oraz ocenił skutki tej zmiany dla finansów publicznych. PIAP nadal prosi o podpisanie petycji w tej sprawie. Ponadto Izba próbuje zawalczyć o inne rozwiązanie kwestii limitów – zniesienie obowiązku ewidencji, który dla klientów jest dosyć uciążliwy. To próba podejścia do tematu od zupełnie innej strony. W tym celu Izba nawiązała współpracę z kancelarią, która przygotuje analizę sytuacji i zaproponuje scenariusz działań.

Firma Ricoh poinformowała, że podczas najbliższych targów drupa, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach 16–26 czerwca 2020 r., zaprezentuje najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertę swoich rozwiązań w historii udziału firmy w tym wydarzeniu. Ekspozycja zajmie powierzchnię 1,8 tys. m².

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu