Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Najmniejsza 5-atramentowa drukarka od Canona

Najmniejsza 5-atramentowa drukarka od Canona

Pixma TS705 to najmniejsza 5-atramentowa drukarka tego producenta przeznaczona dla biur domowych oraz mikro i małych firm. Kompaktowe urządzenie obsługuje szeroki wachlarz nośników, wyposażone jest w 2 wysokowydajne podajniki papieru (350 arkuszy) i rozbudowane opcje łączności bezprzewodowej, pracuje też z wieloma aplikacjami do zdalnej pracy.

Konstrukcja nowej drukarki jest aż o 18% mniejsza od poprzednika – modelu Pixma iP7250, a dodatkowo ma funkcje kontroli głosowej (dzięki kompatybilności z inteligentnymi asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google Home umożliwia np. za pomocą prostych poleceń głosowych wydrukowanie danego dokumentu), łączności bezprzewodowej oraz miejsce na oszczędne kartridże. Wyposażona jest w pojemne podajniki na 350 arkuszy oraz intuicyjny ekran LCD. Obsługuje różnorodne nośniki – od błyszczącego i matowego papieru po niestandardowe formaty kwadratowe (8,9 × 8,9 cm). Drukarka zawiera 5 osobnych atramentów wysokiej jakości, a dodatkowo opcjonalne pojemniki z tuszem XL i XXL umożliwiają wymianę każdego z 5 kolorów niezależnie. Podłączone do sieci urządzenie samo powiadamia o aktualnym statusie i poziomie atramentu w drukarce, ma też funkcje zwiększające oszczędność papieru i energii, takie jak automatyczny druk dwustronny czy opcja Auto Power On/Off (do programowania godzin pracy urządzenia).

Aplikacja Canon Print na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android umożliwia drukowanie bezpośrednio ze smartfona lub tabletu za pośrednictwem wi-fi, a także funkcję szybkiego kopiowania (wystarczy wykonać zdjęcie, w kilku prostych krokach przekonwertować je na format PDF i wydrukować). Drukowanie dokumentów i zdjęć bezpośrednio z popularnych rozwiązań chmurowych (Google Drive, Dropbox) oraz serwisów społecznościowych jest możliwe dzięki aplikacji Pixma Cloud Link, która pozwala na zdalny dostęp do dokumentów i zdalne drukowanie. Pixma TS705 jest także kompatybilna z platformami AirPrint (iOS), Mopria (Android) i Windows 10 Mobile, więc nie wymaga instalowania jakichkolwiek aplikacji.

Drukarka obsługuje szeroką gamę mediów, w tym papierów magnetycznych, samoprzylepnych czy w kwadratowym formacie 8,9 × 8,9 cm. Za pomocą aplikacji Canon Easy-PhotoPrint Editor (na komputery PC lub urządzenia mobilne) można drukować personalizowane prace, takie jak kalendarze, kolaże czy naklejki, a nawet naklejki na paznokcie (przy użyciu aplikacji Canon Nail Sticker Creator).

Canon Pixma TS705 będzie dostępna w sprzedaży od lutego 2019 r.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu