Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Najmniejsza na rynku kolorowa drukarka A3 od OKI

Najmniejsza na rynku kolorowa drukarka A3 od OKI

Firma OKI Europe poinformowała o wprowadzeniu na rynek wyjątkowo małych kolorowych drukarek A3 z serii C800 – modele C824, C834 i C844. Zostały one opracowane z myślą o firmach i organizacjach, które zazwyczaj zlecają wydruki na zewnątrz – umożliwiają szybkie i ekonomiczne drukowanie dużych i małych zadań, od broszur i banerów o długości 1,3 m po dokumenty biznesowe codziennego użytku, aż po gotowe materiały, takie jak etykiety i certyfikaty.

Dzięki technologii cyfrowej LED firmy OKI drukarki z serii C800 mogą obsługiwać różnorodne nośniki w kolorach HD – od perforowanych po plakaty i szerokie banery. Urządzenia mają niewielkie rozmiary, ale – jak zapewnia producent – wyróżniają się dużą szybkością drukowania i wysoką jakością wydruków. Nowa, energooszczędna technologia utrwalania firmy OKI sprawia, że urządzenie szybko się wybudza, nagrzewa i wycisza.

Seria drukarek C800 obejmuje najmniejsze dostępne na rynku drukarki kolorowe A3 dla firm. Linia ta zawiera uniwersalny model C824, przeznaczony dla indywidualnych użytkowników i grup roboczych o różnych potrzebach i zapewnia przystępne cenowo, codzienne drukowanie dokumentów oraz materiałów handlowych i marketingowych. Użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do materiałów wideo dotyczących rozwiązywania problemów za pomocą aplikacji OKI Mobile Print. Prywatne drukowanie i opcjonalna funkcja uwierzytelniania kartą zapobiegają nieupoważnionemu dostępowi i pomagają chronić dane firmowe. Model ten jest w pełni przystosowany do obsługi zarówno lekkich, jak i cięższych papierów o gramaturze od 64 do 256 g/m2 w rozdzielczości 1200 × 600 dpi i obsługuje dokumenty w formatach od A6 do A3, w tym banery do 1,3 m.

Model C834 zapewnia takie same korzyści jak model C824, ponadto jest standardowo wyposażony w funkcje łączności bezprzewodowej oraz obsługi i druku dotykowego, dzięki czemu użytkownicy mogą drukować bezpośrednio ze smartfonów i tabletów (dotyczy tylko urządzeń z systemem Android). Obsługuje także funkcje AirPrint firmy Apple Inc i Google Cloud Print 2.0. Model ten oferuje wysoką jakość druku wielopoziomowego w technologii ProQ2400 i rozdzielczość 1200 × 600 dpi. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu materiałów eksploatacyjnych o dużej wydajności, model C834 zapewnia niższe koszty eksploatacji.

Model C844 wyposażony jest we wszystkie funkcje drukarki C834, drukuje jednak w wyższej rozdzielczości: 1200 × 1200 dpi.

Każda drukarka z serii C800 jest wyposażona w wyraźny, łatwy w obsłudze ekran i posiada certyfikat energooszczędności Blue Angel. Nowy zespół utrwalający OKI oszczędza energię, a tryb automatycznego wyłączania automatycznie przełącza drukarkę w tryb maks. poboru mocy 0,15 W, gdy nie jest używana. Automatyczne drukowanie dwustronne zmniejsza zużycie papieru. Oprócz tego klienci mogą korzystać z bezpłatnego programu recyklingu materiałów eksploatacyjnych producenta.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu