Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Najnowsza wersja Canon uniFLOW

Najnowsza wersja Canon uniFLOW

Canon wprowadza kolejną generację rozwiązania uniFLOW Online – 2019.1 – do zarządzania i przetwarzania dokumentów firmowych w chmurze. Oferuje ono scentralizowane funkcje zarządzania, które usprawniają integrację, zwiększają produktywność i pomagają firmom precyzyjnie kontrolować koszty, a dzięki łatwiejszej konfiguracji i większej elastyczności, mają oni możliwość rozwijania swojej oferty i wyróżnienia się na tle konkurencji.

Maksymalnie uproszczone zostało uzyskanie akredytacji dla partnerów (teraz wystarczy szkolenie e-learningowe z zakresu instalacji, konfiguracji i zarządzania urządzeniami) oraz bieżąca obsługa (narzędzie Device Setup Utility, które od teraz wspiera urządzenia obsługujące eULM, pozwala na szybkie dodawanie i aktualizację kilku urządzeń jednocześnie). Dodatkowo przycisk Online Setup skraca czas podłączenia urządzenia do systemu, łącząc je z uniFLOW Online bezpośrednio z poziomu pulpitu maszyny. Wraz z nową wersją rozwiązania klienci będą mogli skorzystać z trzech planów taryfowych dostosowanych do potrzeb klientów: podstawowe drukowanie (Basic Printing), podstawowe skanowanie (Basic Scanning), zaawansowane skanowanie (Advanced Scanning). uniFLOW 2019.1 umożliwia klientom intuicyjne przeglądanie, drukowanie i kolejkowanie dokumentów przechowywanych nie tylko lokalnie, ale również w usługach chmurowych bez konieczności inwestowania w zewnętrzne serwery i infrastrukturę IT.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność przetwarzania cyfrowych dokumentów, rozwiązanie uniFLOW 2019.1 można zintegrować z urządzeniami wielofunkcyjnymi (MFP) Canon. Zgodność z popularnymi rozwiązaniami chmurowymi (m.in. Dropbox, Google Drive czy Microsoft OneDrive) sprawia, że skanowanie i drukowanie dokumentów przechowywanych online jest bardzo intuicyjne. Z kolei mniejsze ryzyko błędów operacyjnych i ograniczenie interwencji technicznych pracownika on-site daje partnerom więcej możliwości na wsparcie obsługi kluczowych dla firmy procesów. uniFLOW 2019.1 umożliwia także bardziej przejrzystą kontrolę kosztów generowanych przez organizację, poszczególne działy oraz indywidualnych pracowników – oprócz bardziej zaawansowanej analityki i precyzyjnego planowania kosztów, możliwe jest także zarządzanie (rozszerzanie/ograniczanie) dostępem do wybranych usług dla pracowników, co pozwala partnerom czy wewnętrznym administratorom na bieżąco kontrolować wydatki i minimalizować straty.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zimowe wieczory sprzyjają lekturze, zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą książek branżowych, które mogą Państwo nabyć za pośrednictwem naszego wydawnictwa. W naszej miniksięgarni znajdują się publikacje o charakterze podręcznikowym i poradnikowym, systematyzujące i poszerzające wiedzę – wśród nich pozycje omawiające zagadnienia dotyczące różnych technik druku: offsetowej, sitodrukowej, fleksodrukowej, a także przygotowalni, farb, introligatorni, usług Web-to-Print, zagrożeń bhp w zakładach poligraficznych i gospodarki odpadami. Niezmiennie dużą popularnością cieszy się przewodnik po sztuce typografii „Lettera Magica” oraz słowniki – „Angielsko-polski słownik terminów poligraficznych”, „Poligraficzny słownik terminologiczny”.
Ponadto już wkrótce dostępna będzie nowa publikacja COBRPP – „Poligrafia – sztuka, techniki, technologie”, omawiająca techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii. Układ zawartych w książce treści odpowiada sekwencji następujących po sobie procesów prowadzących do powstania gotowych produktów poligraficznych, dzięki czemu wydawnictwo to może pełnić rolę tak podręcznika dla uczniów i studentów, jak i poradnika dla pracowników drukarń, wydawnictw i studiów graficznych.
Zapraszamy do sklepu „Świata DRUKU”!

Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w specjalnie opracowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed potencjalnym zagrożeniem ze strony złośliwego oprogramowania.

Firma UPM Raflatac poinformowała o działaniach podjętych w celu zwiększenie mocy produkcyjnych i umocnienia pozycji na szybko rozwijającym się rynku bezpodkładowych materiałów etykietowych do zadruku termicznego. Inwestycja o wartości 13 mln euro obejmuje budowę linii powlekania dla produktów linerless w zakładzie w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz zwiększenie zdolności do cięcia i pakowania. Nowa linia, zwiększająca możliwości wytwórcze firmy o 100 mln m2, ma zostać uruchomiona pod koniec 2021 r.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.