Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Narzędzie do prostego projektowania naklejek

Narzędzie do prostego projektowania naklejek

Antigro Designer, polski producent oprogramowania do personalizacji druku, w ostatnim czasie zaprezentował Sticker Builder – pierwszy na świecie, jak podaje firma z Krakowa, kreator służący do bardzo prostego tworzenia personalizowanych naklejek. Maksymalnie ułatwiony, zautomatyzowany proces projektowania pozwala drukarniom oferować swoim klientom (zarówno biznesowym, jak i indywidualnym) usługi w korzystnych cenach.

Dzięki programowi klienci mogą samodzielnie projektować naklejki, które następnie mogą być drukowane z automatycznie generowanych przez system i przystosowanych do wydruku plików. Wyeliminowano potrzebę poświęcania dodatkowego czasu na uzgodnienia szczegółów zamówień.

Sticker Builder jest przeznaczony nie tylko dla drukarń sprzedających lub chcących wprowadzić do swojej oferty personalizowane naklejki, ale może być również wykorzystywany do tworzenia innych produktów wymagających osobnej warstwy z linią cięcia. Narzędzie sprawdzi się przy tworzeniu naklejek zarówno w formie kiss-cut – nacinanych po dowolnym kształcie i docinanych na sztuki w kształcie prostokąta lub sprzedawanych w postaci całych arkuszy, jak i w formie die-cut – nie zawierających dodatkowego materiału poza obrysem właściwego obszaru naklejki.

W związku z tym, że Sticker Builder obsługuje zarówno regularne kształty (jak okręgi czy kwadraty), jak i wszystkie inne nieregularne kształty, program może być wykorzystywany do obsługi wielu różnorodnych produktów takich jak etykiety, naklejki na samochody, czy też zawieszki do prezentów. Narzędzie to jest również wyposażone w funkcjonalność automatycznej impozycji i w zależności od potrzeb drukarni może automatycznie tworzyć pliki do druku całych arkuszy z ułożonymi na nich naklejkami, tak aby zapewnić minimalne możliwe zużycie materiałów i zoptymalizować pracę drukarni.

Z wykorzystaniem najnowszych technologii AI Sticker Builder umożliwia również wycinanie twarzy ze zdjęć i automatycznie tworzy projekt naklejek w kształcie twarzy zawierający outline, którego szerokość i kolor może być dowolnie edytowany i dostosowywany do preferencji użytkowników.

Uczestnicy Rema Days, które odbyły się w ubiegłym miesiącu w Warszawie, mieli już możliwość przetestowania działania tego unikatowego narzędzia. Na stoisku Antigro Designer odwiedzający mogli zaprojektować swoje wyjątkowe naklejki. Korzystając z kreatora Sticker Builder, dodawali i edytowali zdjęcia swoje lub swoich pupili, a po kilku minutach otrzymywali wydrukowane arkusze z zaprojektowanymi naklejkami.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.