Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Niemiecka Grupa Procedes wierna włoskiej marce

Niemiecka Grupa Procedes wierna włoskiej marce

Od lewej: Alexander Beilken (Grupa Procedes) i Marcel Deitrich (Durst Germany)

Grupa Procedes, specjalizująca się w produkcji kompleksowych rozwiązań wielkoformatowych, w ostatnim czasie zainstalowała w dwóch zakładach w Lemwerder i Kolonii dwie nowoczesne maszyny marki Durst – P5 500. Inwestycja zwiększa możliwości produkcyjne niemieckiej firmy w zakresie realizacji projektów targowych, eventowych i dla handlu detalicznego i pozwala na sprawniejszą obsługę klientów. To kolejny etap wieloletniej współpracy przedsiębiorstw, obejmującej łącznie 13 instalacji.

„Nabycie wielkoformatowych systemów drukujących P5 500 to ważny kamień milowy dla Procedes. Inwestycja ta pozwala nam zwiększyć nasze możliwości drukowania, jednocześnie zwiększając jakość i wydajność naszych usług. Współpraca z Durst była i nadal jest dla nas prawdziwym partnerstwem, wykraczającym poza zwykłą relację klient–dostawca. Zespół Durst przez ostatnie lata nie tylko wspierał nas w wyborze i wdrażaniu nowych systemów drukujących, ale też towarzyszył nam w ekspansji na nowe rynku, pomagając w tworzeniu spółki Procedes LLC w Chicago” – podkreśla Alexander Beilken, dyrektor generalny Procedes.

„Jesteśmy dumni, że firma Procedes jest naszym długoletnim partnerem i możemy ją wspierać w realizacji strategicznych planów rozwoju. Wielkoformatowe systemy drukujące P5 500 stanowią szczyt naszej innowacyjnej technologii druku i jesteśmy pewni, że pomogą jej osiągnąć ambitne cele” – mówi Marcel Dietrich, dyrektor zarządzający Durst Germany.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.