Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa drukarka DTG & DTF do koszulek na Festiwalu Marketingu

Nowa drukarka DTG & DTF do koszulek na Festiwalu Marketingu

Trwające do jutra w Hali EXPO XXI Warszawa targi Festiwal Marketingu (13–14 września 2023 r.) stały się miejscem wielu premierowych prezentacji. Jedną z nowych maszyn można zobaczyć na stoisku firmy EMB. Brother GTX600 Extra Colors to przemysłowa drukarka do koszulek DTG & DTF CMYK + orange + green + white. Główne zalety urządzenia to wierne odzwierciedlenie kolorów Pantone, przemysłowa wydajność oraz niskie koszty druku.

Drukarka Brother GTX600 Extra Colors to rozbudowana wersja GTX600 z dodatkowymi kolorami – pomarańczowym i zielonym. Dwa dodatkowe kolory zwiększają gamut barw oraz pozwalają na uzyskanie wiernego odzwierciedlenia pantonów.

Produkcja przemysłowa wymaga bezawaryjnego sprzętu, który zapewni wysoką jakość druku przy zachowaniu niskich kosztów produkcji. Do tego celu zostały stworzone maszyny serii GTX600. Najnowszy model GTX gwarantuje płynną produkcję na najwyższych obrotach przy zachowaniu niskich kosztów i wysokiej jakości druku:
• Dwa dodatkowe kolory umożliwiają tworzenie dokładnych profili kolorystycznych.
• Wbudowany nawilżacz zapewnia optymalną wilgotność we wnętrzu maszyny. Umożliwia zainstalowanie drukarki w przemysłowych halach produkcyjnych.
• 4 głowice drukujące zapewniają szybkość druku do 100 koszulek na godzinę lub do 180 toreb na godzinę.
• Przemysłowa stacja konserwująca oraz system chłodzenia głowic umożliwia druk 24h/7h.
• Recyrkulacja białego atramentu w czterech kluczowych obszarach zapobiega sedymentacji atramentu.
• Zredukowane zużycie atramentu dzięki mokrej stacji oraz recyrkulacji wewnątrz głowicy.
• Duże pole druku do 61x61cm.

Funkcja druku DTG i DTF w jednej maszynie

Drukarki serii GTX600 umożliwiają zastosowanie dwóch technologii bez zmiany atramentu. W cenie drukarki producent oferuje profesjonalny RIP do DTG i DTF.

DTG

• szybki i niskokosztowy druk na tekstyliach,
• pełne odwzorowanie grafiki, możliwość drukowania drobnych elementów grafiki jak przejścia tonalne, gradienty, przezroczystości,
• nadruk farbami wodnymi (bez użycia termotransferowego kleju poliuretanowego) – ekologiczny, oddychający i niewyczuwalny w dotyku.

DTF

• możliwość zastosowania do druku na poliestrze, bawełnie, nylonie, elastanie, skórze, dżinsie, materiale typu polo pique, softshell, termoactive, a nawet na drewnie i wielu innych,
• możliwość wykonania serii wydruków w jednym czasie – znacząco przyśpiesza i ułatwia produkcję,
• technika termotransferu umożliwia wykonywanie nadruków w trudno dostępnych miejscach jak: przód czapki, torba sportowa, rękawki, nadruk na metce.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.