Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa folia metalizowana Aslan w kolorze różowego złota

Nowa folia metalizowana Aslan w kolorze różowego złota

Rodzinna firma Aslan z Niemiec, specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji folii samoprzylepnych, wprowadza do swojej oferty nową folię metalizowaną. Folia w kolorze różowego złota dołączy do grona produktów z serii MetalEffect Aslan CA 23.

Odcień „rose gold” (różowego złota) zyskuje ostatnio coraz większą popularność w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystują go dekoratorzy, producenci biżuterii i elektroniki a także projektanci mody. Dzięki samoprzylepnej folii poliestrowej ten modny kolor można wykorzystywać do aranżacji przestrzeni handlowych czy sklepowych wystaw. Nowa folia o połyskliwej powierzchni została zaprojektowana z myślą o tworzeniu napisów, logotypów i wzorów na gładkich powierzchniach. Metaliczny efekt jest identyczny po obu stronach folii, co predysponuje ją szczególnie do aplikowania na powierzchniach szklanych. W takim przypadku folia pełni również funkcję zabezpieczającą szkło przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi. Folia metalizowana w kolorze różowego złota nadaje się do aplikowania zarówno we wnętrzach pomieszczeń, jak i na zewnątrz, a jej trwałość określono na minimum 2 lata. Ma ona grubość 50 mikrometrów i sprzedawana jest w rolach o wymiarach 1.25m x 25m.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Lato za pasem, najwyższa pora przygotować dla Państwa interesującą lekturę. W lipcowo-sierpniowym wydaniu „Świata DRUKU” napiszemy m.in. o druku cyfrowym w małym formacie, rozwiązaniach dla wielkiego formatu, druku na tekstyliach, komunikacji wizualnej i druku dla rynku reklamy, marketingu w poligrafii, rynku reklamy w Polsce, upominkach reklamowych i nowoczesnym dziale DTP. Jest to wydanie przygotowywane na targi FestiwalDruku.pl i będzie ono tam bezpłatnie dystrybuowane. Zachęcamy do przesyłania informacji prasowych, zwłaszcza wystawców Festiwalu prosimy o przesyłanie targowych zapowiedzi.

Pełną parą przygotowujemy się do kolejnego, bardzo ważnego dla nas wydarzenia. Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. i miesięcznik „Świat DRUKU” działają na polskim rynku poligraficznym już od 25 lat. Uroczyście uczcimy ten jubileusz 5 września br. w Teatrze im. S. Jaracza w Łodzi przy ul. Kilińskiego 45, podczas konferencji „Poligrafia wczoraj, dziś i jutro”. Jednak zanim się spotkamy, oddamy w Państwa ręce specjalne polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU”, również zatytułowane „Poligrafia wczoraj, dziś i jutro”.

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za liczny udział w tegorocznej, siódmej już edycji konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, zorganizowanej przez nasze wydawnictwo. Mamy nadzieję, że wyjechali Państwo z Trzebawia bogatsi o wiedzę i nowe doświadczenia. Liczymy, że za rok spotkamy się w podobnym, a nawet większym gronie. Podziękowania kierujemy także do patronów konferencji – Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej i Polskiej Izby Opakowań – oraz jej współorganizatorów, firm: EFI, Esko, Koenig & Bauer, SCORPIO, Siegwerk, X-Rite. Na relację z wydarzenia zapraszamy do wrześniowego wydania „Świata DRUKU”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu