Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa folia metalizowana Aslan w kolorze różowego złota

Nowa folia metalizowana Aslan w kolorze różowego złota

Rodzinna firma Aslan z Niemiec, specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji folii samoprzylepnych, wprowadza do swojej oferty nową folię metalizowaną. Folia w kolorze różowego złota dołączy do grona produktów z serii MetalEffect Aslan CA 23.

Odcień „rose gold” (różowego złota) zyskuje ostatnio coraz większą popularność w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystują go dekoratorzy, producenci biżuterii i elektroniki a także projektanci mody. Dzięki samoprzylepnej folii poliestrowej ten modny kolor można wykorzystywać do aranżacji przestrzeni handlowych czy sklepowych wystaw. Nowa folia o połyskliwej powierzchni została zaprojektowana z myślą o tworzeniu napisów, logotypów i wzorów na gładkich powierzchniach. Metaliczny efekt jest identyczny po obu stronach folii, co predysponuje ją szczególnie do aplikowania na powierzchniach szklanych. W takim przypadku folia pełni również funkcję zabezpieczającą szkło przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi. Folia metalizowana w kolorze różowego złota nadaje się do aplikowania zarówno we wnętrzach pomieszczeń, jak i na zewnątrz, a jej trwałość określono na minimum 2 lata. Ma ona grubość 50 mikrometrów i sprzedawana jest w rolach o wymiarach 1.25m x 25m.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy!

Marzec to miesiąc, w którym nie tylko przyroda, ale i nasz miesięcznik nabiera konkretnych kształtów. O co chodzi? Oczywiście o druk przestrzenny oraz innowacyjne opakowania. W tym numerze skupimy się właśnie na tych dwóch tematach. Będziemy ponadto pisać o etykietach, markach własnych, maszynach i urządzeniach do produkcji opakowań, uszlachetnianiu i znakowaniu. Nie zapomnimy również o tym, co na końcu łańcucha, czyli systemach gospodarowania odpadami.

"Aby określić drukowalność różnych tekstur za pomocą techniki tampondruku, mniej więcej 20 lat temu przeprowadziliśmy testy na ponad 60 płytach Mold-Tech z nierówną powierzchnią. Jednak przez ten czas wiele się zmieniło..." – mówi John Kaverman, prezes Pad Print Pros, niezależnej firmy konsultingowej specjalizującej się w tampondruku.

Od niedawna w ofercie bydgoskiej firmy znajduje się płynny laminator StarLam. Urządzenie może nanosić powłokę na bazie wody na cyfrowe wydruki o szerokości nieprzekraczającej 1,6 metra – banery, billboardy, płótna, znaki drogowe, pokrycia ścian, druki wielobarwne i inne.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu