Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa folia metalizowana Aslan w kolorze różowego złota

Nowa folia metalizowana Aslan w kolorze różowego złota

Rodzinna firma Aslan z Niemiec, specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji folii samoprzylepnych, wprowadza do swojej oferty nową folię metalizowaną. Folia w kolorze różowego złota dołączy do grona produktów z serii MetalEffect Aslan CA 23.

Odcień „rose gold” (różowego złota) zyskuje ostatnio coraz większą popularność w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystują go dekoratorzy, producenci biżuterii i elektroniki a także projektanci mody. Dzięki samoprzylepnej folii poliestrowej ten modny kolor można wykorzystywać do aranżacji przestrzeni handlowych czy sklepowych wystaw. Nowa folia o połyskliwej powierzchni została zaprojektowana z myślą o tworzeniu napisów, logotypów i wzorów na gładkich powierzchniach. Metaliczny efekt jest identyczny po obu stronach folii, co predysponuje ją szczególnie do aplikowania na powierzchniach szklanych. W takim przypadku folia pełni również funkcję zabezpieczającą szkło przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi. Folia metalizowana w kolorze różowego złota nadaje się do aplikowania zarówno we wnętrzach pomieszczeń, jak i na zewnątrz, a jej trwałość określono na minimum 2 lata. Ma ona grubość 50 mikrometrów i sprzedawana jest w rolach o wymiarach 1.25m x 25m.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają w dniach 24-26 listopada do Hali Expo na kolejną edycję Salonu Ciekawej Książki, łódzkiego święta literatury, które tradycyjnie odbywa się w II połowie listopada. Salon Ciekawej Książki organizowany jest z myślą o miłośnikach dobrej literatury, którzy w gorącym przedświątecznym okresie poszukują nowości i bestsellerów wydawniczych.

logo szkolenie poligrafia w marketingu

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, organizuje w ramach Akademii Wiedzy jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych, a także wszystkich zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 12 grudnia br. w warszawskim Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Wald przy ul. Połczyńskiej 52. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

W czwartek 23 listopada w warszawskim hotelu Czerniewski odbędzie się kolejna, już jedenasta konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą – organizowana przez Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat Druku”, wraz z partnerami – firmami: Alstor (EIZO), Digiprint PL, Esko, Epson, Fujifilm Europe, Heidelberg Polska, NEC Display Solutions Europe, PM Software, Reprograf oraz X-Rite Europe. W tej edycji spodziewamy się aż 130 słuchaczy. Będziemy relacjonować to wydarzenie w „Świecie Druku”. Do zobaczenia w Warszawie!

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu