Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa platforma Azonprinter

Nowa platforma Azonprinter

W dwa lata po rynkowym debiucie serii przemysłowych drukarek cyfrowych Azon Matrix, firma Azonprinter wprowadza nową platformę Azon Matrix R wykorzystującą głowice drukujące Ricoh piątej generacji.

Seria Azon Matrix R obejmie kilka modeli płaskich ploterów UV-LED o różnych wymiarach stołu: od 80 × 160 cm do 160 × 250 lub 320 cm. Każda drukarka z serii Matrix R będzie zdolna drukować na podłożach o wysokości do 25 cm i masie sięgającej 100 kg. Mogą to być materiały z ABS-u, poliwęglanu, termoplastycznego elastomeru poliuretanowego (TPU), PVC, drewna, kamienia, szkła, ceramiki, aluminium, ale także płótna, trójwymiarowe wydruki Braille’a oraz obiekty o kształcie cylindrycznym. Zastosowane w nich czterokolorowe głowice Ricoh Gen5 mają po 1200 dysz na każdy kolor i mogą drukować z prędkością do 25,8 m2/godz. Deklarowana żywotność głowic wynosi 100 miliardów uruchomień dla każdej z dysz. Drukarki będą oferowane wraz z oprogramowaniem ripującym Azon oraz pozbawionymi ftalanów atramentami posiadającymi certyfikat EN 71-3 dla farb do zabawek i mebli dziecięcych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu