Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa platforma Azonprinter

Nowa platforma Azonprinter

W dwa lata po rynkowym debiucie serii przemysłowych drukarek cyfrowych Azon Matrix, firma Azonprinter wprowadza nową platformę Azon Matrix R wykorzystującą głowice drukujące Ricoh piątej generacji.

Seria Azon Matrix R obejmie kilka modeli płaskich ploterów UV-LED o różnych wymiarach stołu: od 80 × 160 cm do 160 × 250 lub 320 cm. Każda drukarka z serii Matrix R będzie zdolna drukować na podłożach o wysokości do 25 cm i masie sięgającej 100 kg. Mogą to być materiały z ABS-u, poliwęglanu, termoplastycznego elastomeru poliuretanowego (TPU), PVC, drewna, kamienia, szkła, ceramiki, aluminium, ale także płótna, trójwymiarowe wydruki Braille’a oraz obiekty o kształcie cylindrycznym. Zastosowane w nich czterokolorowe głowice Ricoh Gen5 mają po 1200 dysz na każdy kolor i mogą drukować z prędkością do 25,8 m2/godz. Deklarowana żywotność głowic wynosi 100 miliardów uruchomień dla każdej z dysz. Drukarki będą oferowane wraz z oprogramowaniem ripującym Azon oraz pozbawionymi ftalanów atramentami posiadającymi certyfikat EN 71-3 dla farb do zabawek i mebli dziecięcych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nadszedł czas na kolejną edycję katalogu „Poligrafia na polskim rynku”, którego publikację z wielką przyjemnością anonsujemy na sierpień br. Podczas ostatnich dwóch lat wiele w branży się działo, część z Państwa firm zmieniła swe adresy, może nawet nazwy, lub portfolio swych produktów i usług. Dlatego, tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, postawiliśmy przed sobą zadanie aktualizacji i wydania nowej edycji katalogu, co – mamy nadzieję – uczynimy wspólnie.
Mamy nadzieję, że przedstawiona poniżej oferta pozwoli wszystkim z Państwa wybrać najlepszą formę prezentacji na łamach tego wydawnictwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i prosimy o przesyłanie materiałów do katalogu najpóźniej do 12 lipca 2019 r.

Drodzy Czytelnicy, było nam niezwykle miło gościć tak liczne i zaangażowane grono w 8. edycji konferencji poświęconej tekturze falistej. Pokazuje to, że tematyka dotycząca tego wdzięcznego materiału jest Państwu bliska i rodzi żywe zainteresowanie. Mamy nadzieję, że spotkanie spełniło oczekiwania wszystkich uczestników i miło spędziliście Państwo z nami czas w Ciechocinku.
Relacja z konferencji ukaże się we wrześniowym wydaniu „Świata DRUKU” – już dzisiaj zapraszamy Państwa do lektury!

Za okrągły rok, w dniach 16–26 czerwca 2020 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Düsseldorf odbędzie się kolejna edycja targów drupa, uważanych za najważniejszą imprezę w zakresie poligrafii i crossmediów. Jak informują organizatorzy, na 12 miesięcy przed wydarzeniem już 1800 wystawców z ponad 50 krajów zadeklarowało swój udział w nim, co oznacza wynik lepszy niż przy poprzedniej edycji targów w 2016 r. Mimo że branża poligraficzna rozwija się niezwykle dynamicznie, niezmiennie silna pozostaje pozycja targów, które od lat stanowią kluczowy punkt w kalendarzu całej branży.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu