Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa wersja Caldera Flow+

Nowa wersja Caldera Flow+

Firma Caldera zeszłej jesieni na targach SGIA Expo wprowadziła na rynek najnowszą wersję wszechstronnego oprogramowania do zarządzania przepływem prac Flow+ 1.6. Nowy Flow+ 1.6 poprawia system kalkulacji ceny (quoting system), zarządzanie kontaktami z klientem i interfejs użytkownika oraz daje nowe narzędzia i szybszy procesor.

Zespół Flow+, bazując na opiniach klientów, wprowadzał ulepszenia w zakresie systemu kalkulacji ceny obejmujące bardziej poręczne narzędzie do tworzenia kalkulacji. Wykonywania wycen za pomocą wolnych pól tekstowych wspiera firmy wprowadzające MIS po raz pierwszy. To pozwala zespołom sprzedawców uczyć się systemu Flow+ i przestawiać się na niego stopniowo oraz gwarantuje szybszą i bezproblemową integrację. Kreator wycen (quoting wizard) również ulepszono, co oznacza, że grupy procesów wykończeniowych można dodać do określonej pracy. Na przykład grupa „wykańczanie baneru” może obejmować szycie i pozycjonowanie oczek, co zapobiega wykonaniu pracy bez jej zafakturowania.
Moduł CRM również zyskał dzięki poprawkom, np. lepiej filtruje informacje o klientach, co pozwala sprzedawcom identyfikować rzeczywistych odbiorów, i poddaje tropy, za którymi należy podążyć. Lista oczekujących wycen może być łatwo wywołana i wyeksportowana, także w formacie Microsoft Excel.
Flow+ 1.6 jest wyposażony w narzędzia do zarządzania zasobami magazynowymi i monitorowania produkcji w sposób całkiem intuicyjny. Dzienne raporty można wyeksportować na potrzeby analiz. Podobnie dostępne są raporty Job Life Cycle zawierające informacje na temat określonej pracy od jej początku po ukończenie, co pozwala osobom zarządzającym produkcją określać możliwe oszczędności.
Kolejnym narzędziem jest funkcja Installation Planning, która umożliwia użytkownikom tworzenie planu każdej pracy: określenie terminów dla podwykonawców i stworzenie grupy prac w celu poprawy wydajności produkcji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.