Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa, wysokowydajna folia do car wrappingu

Nowa, wysokowydajna folia do car wrappingu

Firma Arlon Graphics wprowadziła na rynek wysokowydajną winylową folię wylewaną o nazwie SLX+, przeznaczoną do oklejania pojazdów. Jak podaje producent, produkt ten, ze względu ma wyjątkowe właściwości, może być szybko i skutecznie nakładany zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach, dodatkowo odznacza się wysoką przyczepnością do wielu powierzchni, dzięki czemu może być używany do oklejania całych flot pojazdów.

Folia SLX+ wykorzystuje ponadto technologię Flite, dzięki czemu jest repozycjonowalna i ma gwarancję na głębokie przetłoczenia. Ulepszono także parametry pozwalające na sprawne wycinanie i wygładzanie, co wpływa na ostateczną jakość wizualną grafiki, a elastyczność i stabilność wymiarowa zapewniają dobre dopasowanie poszczególnych elementów okleiny. SLX+ może być połączona z laminatem Series 3210, co przedłuża trwałość nadruku. Jak zapewnia Arlon Graphics, nowa folia (niezadrukowana) w warunkach zewnętrznych zachowuje swoje właściwości nawet przez 10 lat. Amerykański producent zamierza kontynuować rozbudowę portfolio folii do car wrappingu.

„Jesteśmy bardzo dumni z naszej nowej folii do druku. SLX+ została tak zaprojektowana, by można było ją stosować w każdych warunkach, bez utraty doskonałej jakości zadruku. Oferując szybką aplikacją i łatwe usuwanie z powierzchni, to prawdziwa rewolucja wydajności” – powiedział Andrew Huddlestone, kierujący oddziałem Arlon Graphics w regionie EMEA.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.