Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa, wysokowydajna folia do car wrappingu

Nowa, wysokowydajna folia do car wrappingu

Firma Arlon Graphics wprowadziła na rynek wysokowydajną winylową folię wylewaną o nazwie SLX+, przeznaczoną do oklejania pojazdów. Jak podaje producent, produkt ten, ze względu ma wyjątkowe właściwości, może być szybko i skutecznie nakładany zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach, dodatkowo odznacza się wysoką przyczepnością do wielu powierzchni, dzięki czemu może być używany do oklejania całych flot pojazdów.

Folia SLX+ wykorzystuje ponadto technologię Flite, dzięki czemu jest repozycjonowalna i ma gwarancję na głębokie przetłoczenia. Ulepszono także parametry pozwalające na sprawne wycinanie i wygładzanie, co wpływa na ostateczną jakość wizualną grafiki, a elastyczność i stabilność wymiarowa zapewniają dobre dopasowanie poszczególnych elementów okleiny. SLX+ może być połączona z laminatem Series 3210, co przedłuża trwałość nadruku. Jak zapewnia Arlon Graphics, nowa folia (niezadrukowana) w warunkach zewnętrznych zachowuje swoje właściwości nawet przez 10 lat. Amerykański producent zamierza kontynuować rozbudowę portfolio folii do car wrappingu.

„Jesteśmy bardzo dumni z naszej nowej folii do druku. SLX+ została tak zaprojektowana, by można było ją stosować w każdych warunkach, bez utraty doskonałej jakości zadruku. Oferując szybką aplikacją i łatwe usuwanie z powierzchni, to prawdziwa rewolucja wydajności” – powiedział Andrew Huddlestone, kierujący oddziałem Arlon Graphics w regionie EMEA.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.