Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe atramenty LED UV made in Japan

Nowe atramenty LED UV made in Japan

Wraz z premierą plotera Mutoh XPJ 1462UF producent wprowadził na rynek nowe atramenty o wszechstronnym zastosowaniu – US61. Tusze te, występujące w kolorach CMYK + biały + lakier, są przyjazne dla środowiska, elastyczne i wysoce odporne na zarysowania. Zapewniają wysoką dokładność i jakość wydruku na rożnych podłożach: białych, przezroczystych i kolorowych, doskonale nadają się do także wydruków wielowarstwowych (jak np. alfabet Braille’a).

Atramenty Mutoh US61 nadają się do wysokiej jakości wydruków zarówno na gotowych przedmiotach, jak i na wielu rodzajach sztywnych podłoży, w tym ABS, drewnie, płycie kompozytowej aluminiowej, metalu, szkle, PC, PE, PET, PMMA (akryl), PP, PS i PVC.

Wszystkie kolory (C, M, Y, K, lakier, biały) dostępne są w workach 800 ml. Wśród zalet nowych atramentów, które podkreśla producent, są: wysoka nieprzezroczystość białego tuszu, zmniejszona lepkość po utwardzeniu, niższa temperatura utwardzania lampami UV (oznaczająca mniejsze zużycie energii), doskonała przyczepność i odporność na warunki fizyczne i chemiczne, wysoka elastyczność (rozciągliwość do 200%), receptura pozbawiona SVHC i CMR; atramenty Mutoh US61 spełniają aktualne i przyszłe przepisy UE dotyczące zawartości substancji chemicznych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.