Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe drukarki Epson EcoTank

Nowe drukarki Epson EcoTank

Fot. Epson

Firma Epson rozszerzyła swoją ofertę drukarek bez kartridży: w dwóch modelach wykorzystano nowy 5-kolorowy system zasilania w atrament (L7160 i L7180), dodatkowo funkcjonalny design urządzeń EcoTank nowej generacji dostępny jest także w podstawowych drukarkach domowych (tylko L3110/1 i L3150/1).

Modele EcoTank L7160 i L7180 oparte są na nowym 5-kolorowym systemie zasilania w atrament, zawierającym czerń fotograficzną i czarny atrament pigmentowy, dzięki czemu świetnie nadają się do uniwersalnych zastosowań: od druku zdjęć, rysunków i wykresów po dokumenty biurowe. Są wielozadaniowe – oferują druk mobilny, druk na płytach CD, drukowanie dwustronne oraz wyposażone są w czytnik kart. Model L7160 obsługuje druk w formacie A4, a L7180 dodatkowo A3.

Z kolei nowe modele L3110/1 i L3150/1 wprowadzają do oferty podstawowych drukarek domowych poszerzony zakres funkcji oraz udoskonalony wygląd. Pojemnik na atrament został przesunięty z boku na przód drukarki, dzięki czemu urządzenie jest bardziej kompaktowe, a bieżąca kontrola poziomu atramentu łatwiejsza. Również system napełniania pojemnika został udoskonalony – ryzyko rozlania atramentu jest minimalne dzięki łatwo otwierającym się butelkom, których nie trzeba ściskać w celu nalania atramentu. Kompatybilność butelki z danym kolorem tylko z przeznaczonym dla niego pojemnikiem skutecznie zapobiega pomyłkom. Nowe modele 3 w 1 mają w zestawie atrament nawet na 3 lata, co pozwala użytkownikom zaoszczędzić do 90% kosztów. Model L3150/1 oferuje również funkcję druku mobilnego.

„Bardzo się cieszymy z wprowadzenia modeli L7160 i L7180 do naszej oferty, ponieważ są świetną propozycją dla m.in. profesjonalistów z agencji reklamowych, organizacji edukacyjnych, a także fotografów. Nowy, 5-kolorowy system zasilania pozwala tworzyć różnorodne zdjęcia i dokumenty, a szeroki zakres funkcji usprawnia pracę. Jesteśmy przekonani, że drukarki L3110/1 i L3150/1 będą równie popularne wśród użytkowników domowych” – mówi Magdalena Ośka, Senior Sales Manager Transactional w Epson Europe.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kończymy właśnie prace nad styczniowym numerem „Świata DRUKU”. Pragniemy przypomnieć, że jeszcze tylko do końca tygodnia czekamy na Państwa zgłoszenia i materiały reklamowe. Najnowsze wydanie naszego magazynu przygotowujemy z myślą o dwóch wydarzeniach: RemaDays (7–9.02) w Nadarzynie oraz Paperworld (27.01–30.01) we Frankfurcie.

Pragniemy oznajmić, że egzemplarz naszego magazynu z autografem Jerzego Dudka został wylicytowany za 152,50 zł! Wszystkim Państwu, którzy wzięli udział w naszej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziękujemy za udział w zabawie, a zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Zespół „Świata DRUKU”

Na zimowy wieczór polecamy Państwu lekturę interesującego artykułu Edyty Lisowskiej pt. „Upominki reklamowe – czy znasz już trendy na 2019 rok?”. Gadżet to świetny nośnik promocyjny, a także praktyczny dodatek wykorzystywany w życiu prywatnym i zawodowym, budzący pozytywne skojarzenia i emocje, atrakcyjny budżetowo. Pozwala budować relacje i podtrzymywać lojalność klienta, kreuje pozytywny wizerunek firmy w oczach obdarowywanego. Odpowiednio dopasowany pobudza emocje i zmysły, bo kto nie lubi prezentów?

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu