Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe drukarki LFP do wydruków technicznych i plakatów

Nowe drukarki LFP do wydruków technicznych i plakatów

Firma Epson znacząco powiększa rodzinę jednofunkcyjnych drukarek SureColor SC-T. Poza zmodernizowaniem 44-calowego modelu (SC-T7700D) producent wprowadza na rynek modele 24- i 36-calowe. Zaprojektowano je z myślą o potrzebach branży architektonicznej, inżynieryjnej i budowlanej w zakresie druku rysunków technicznych, jednak sprawdzą się również w produkcji wysokiej jakości plakatów reklamowych dla handlu i sektora publicznego.

Dzięki tej premierze firma Epson zapewnia wszechstronne rozwiązania do drukowania różnym użytkownikom – od małych sprzedawców detalicznych po międzynarodowe korporacje.

Obecnie seria SureColor SC-Tx700 składa się ze znanego już 44-calowego (1117 mm) modelu SC-T7700D (z dwiema rolkami), nowego 44-calowego modelu SC-T7700DL (z dwiema rolkami i workami na atrament o pojemności 1,6 l), 36-calowego (910 mm) modelu SC-T5700D (z dwiema rolkami) i trzech 24-calowych (610 mm) modeli – SC-T3700E (z jedną rolką, bez obsługi Adobe PostScript), SC-T3700DE (z dwiema rolkami, bez obsługi Adobe PostScript) i SC-T3700D (z dwiema rolkami).

Drukarki SC-Tx700 korzystają z 6-kolorowych atramentów pigmentowych UltraChrome XD3 firmy Epson. Należy do nich nowy czerwony atrament, który poszerza przestrzeń barwną wydruków i sprawia, że modele te idealnie nadają się do takich zastosowań, jak oznaczanie rysunków CAD i precyzyjne odwzorowanie firmowych logotypów. Seria SC-Tx700 oferuje także zaawansowane funkcje IT i bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie kodów PIN/haseł oraz listy kontroli dostępu (ACL). Uwierzytelnianie sieciowe w standardzie 802.1x, protokół SNMPv3 i certyfikat urządzenia konfigurowalnego (TLS) gwarantują bezpieczną komunikację, a szyfrowany dysk SSD i uwierzytelnianie za pomocą karty NFC dodatkowo zapewniają ochronę poufnych dokumentów.

Produkty z rozszerzonej serii SC-Tx700, oparte na głowicy drukującej Micro TFP PrecisionCore firmy Epson, są także standardowo wyposażone w technologię kropli o zmiennej wielkości i weryfikacji dyszy oraz obsługę Adobe PostScript. Zapewnia to spójną i wyjątkową jakość obrazu przy niewielkich wymaganiach konserwacyjnych. Dzięki swym kompaktowym rozmiarom urządzenia te są jednymi z najmniejszych drukarek wielkoformatowych dostępnych obecnie na rynku, a oferowana przez nie szybkość drukowania do 150 m²/godz. zapewnia wyjątkową wydajność.

Intuicyjny interfejs, funkcja automatycznego ładowania nośników i prosta autokonserwacja sprawiają, że urządzenia z serii SC-Tx700 są łatwe w obsłudze oraz usprawniają pracę. Umożliwiają zdalne drukowanie i monitorowanie oraz jeszcze szybsze przetwarzanie danych. Dodatkowym atutem jest zarządzanie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy Epson Cloud Solution PORT. Przy pomocy czytelnych i zrozumiałych grafik pozwala ona użytkownikom monitorować (w dowolnym miejscu i czasie) drukarki znajdujące się w jednej lub wielu lokalizacjach. Dostępne są tam również bieżące informacje dotyczące konserwacji oraz usługi zdalnego rozwiązywania problemów, co dodatkowo zwiększa produktywność.

„Niezależnie od tego, czy klient kupuje swoją pierwszą drukarkę wielkoformatową, czy też chce rozwinąć swoją sieć drukarni, wśród urządzeń z serii SureColor SC-Tx700 z pewnością znajdzie takie, które w pełni zaspokoi jego potrzeby” – mówi Grzegorz Mencfel, Account Manager Commercial & Industrial Printing w Epson.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.