Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe drukarki bez kartridży firmy Epson

Nowe drukarki bez kartridży firmy Epson

Epson wprowadza na rynek nową generację drukarek EcoTank ITS o zmodyfikowanej budowie. Pojemnik na atrament w nowych modelach został umieszczony z przodu, a nie jak dotychczas z boku urządzenia. Rozwiązanie to ma ułatwiać kontrolowanie ilości pozostałego atramentu.

Nowe urządzenia z serii EcoTank ITS – modele L4150, L4160, L6160, L6170 i L6190 obsługują połączenia Wi-Fi i Wi-Fi Direct i współpracują z urządzeniami mobilnymi. Modele L6160, L6170 i L6190 obsługują dodatkowo sieć Ethernet i posiadają funkcję Scan-To-Cloud. Wspomniane trzy modele Premium EcoTank ITS wyposażono w głowice drukujące PrecisionCore i atramenty pigmentowe firmy Epson. Posiadają one możliwość druku dwustronnego, a ich maksymalna prędkość wynosi 15 str./s. Modele Premium mogą być dodatkowo wyposażone w podajnik papieru o zwiększonej pojemności, automatyczny podajnik dokumentów i faks.

Krzysztof Modrzewski, National Sales Manager, Epson: „Tworząc system stałego zasilania w atrament zerwaliśmy z ograniczeniami dotyczącymi drukowania. Zastosowanie w drukarkach bocznego pojemnika na tusz o bardzo dużej pojemności, do którego dołączaliśmy znaczny zapas atramentu, pozwoliło wyeliminować konieczność stosowania kartridży. Najnowsze drukarki zapewniają klientom te same korzyści, a jednocześnie są jeszcze prostsze w obsłudze i bardziej kompaktowe. Znacząco poszerzyliśmy dotychczasową ofertę, która obejmuje modele przeznaczone do domów, małych biur domowych i firm, a także urządzenia do drukowania zdjęć”.

Oryginalna linia EcoTank ITS Home z bocznymi pojemnikami na atrament również została wzbogacona o nowe modele - L3050, L3060 i L3070. Modele drukarek z tej linii ((L3050, L3060, L3070, L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) mają być dostępne od października 2017 r. w cenach sugerowanych od 740 do 1700zł.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Lato za pasem, najwyższa pora przygotować dla Państwa interesującą lekturę. W lipcowo-sierpniowym wydaniu „Świata DRUKU” napiszemy m.in. o druku cyfrowym w małym formacie, rozwiązaniach dla wielkiego formatu, druku na tekstyliach, komunikacji wizualnej i druku dla rynku reklamy, marketingu w poligrafii, rynku reklamy w Polsce, upominkach reklamowych i nowoczesnym dziale DTP. Jest to wydanie przygotowywane na targi FestiwalDruku.pl i będzie ono tam bezpłatnie dystrybuowane. Zachęcamy do przesyłania informacji prasowych, zwłaszcza wystawców Festiwalu prosimy o przesyłanie targowych zapowiedzi.

Pełną parą przygotowujemy się do kolejnego, bardzo ważnego dla nas wydarzenia. Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. i miesięcznik „Świat DRUKU” działają na polskim rynku poligraficznym już od 25 lat. Uroczyście uczcimy ten jubileusz 5 września br. w Teatrze im. S. Jaracza w Łodzi przy ul. Kilińskiego 45, podczas konferencji „Poligrafia wczoraj, dziś i jutro”. Jednak zanim się spotkamy, oddamy w Państwa ręce specjalne polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU”, również zatytułowane „Poligrafia wczoraj, dziś i jutro”.

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za liczny udział w tegorocznej, siódmej już edycji konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, zorganizowanej przez nasze wydawnictwo. Mamy nadzieję, że wyjechali Państwo z Trzebawia bogatsi o wiedzę i nowe doświadczenia. Liczymy, że za rok spotkamy się w podobnym, a nawet większym gronie. Podziękowania kierujemy także do patronów konferencji – Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej i Polskiej Izby Opakowań – oraz jej współorganizatorów, firm: EFI, Esko, Koenig & Bauer, SCORPIO, Siegwerk, X-Rite. Na relację z wydarzenia zapraszamy do wrześniowego wydania „Świata DRUKU”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu