Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe drukarki bez kartridży firmy Epson

Nowe drukarki bez kartridży firmy Epson

Epson wprowadza na rynek nową generację drukarek EcoTank ITS o zmodyfikowanej budowie. Pojemnik na atrament w nowych modelach został umieszczony z przodu, a nie jak dotychczas z boku urządzenia. Rozwiązanie to ma ułatwiać kontrolowanie ilości pozostałego atramentu.

Nowe urządzenia z serii EcoTank ITS – modele L4150, L4160, L6160, L6170 i L6190 obsługują połączenia Wi-Fi i Wi-Fi Direct i współpracują z urządzeniami mobilnymi. Modele L6160, L6170 i L6190 obsługują dodatkowo sieć Ethernet i posiadają funkcję Scan-To-Cloud. Wspomniane trzy modele Premium EcoTank ITS wyposażono w głowice drukujące PrecisionCore i atramenty pigmentowe firmy Epson. Posiadają one możliwość druku dwustronnego, a ich maksymalna prędkość wynosi 15 str./s. Modele Premium mogą być dodatkowo wyposażone w podajnik papieru o zwiększonej pojemności, automatyczny podajnik dokumentów i faks.

Krzysztof Modrzewski, National Sales Manager, Epson: „Tworząc system stałego zasilania w atrament zerwaliśmy z ograniczeniami dotyczącymi drukowania. Zastosowanie w drukarkach bocznego pojemnika na tusz o bardzo dużej pojemności, do którego dołączaliśmy znaczny zapas atramentu, pozwoliło wyeliminować konieczność stosowania kartridży. Najnowsze drukarki zapewniają klientom te same korzyści, a jednocześnie są jeszcze prostsze w obsłudze i bardziej kompaktowe. Znacząco poszerzyliśmy dotychczasową ofertę, która obejmuje modele przeznaczone do domów, małych biur domowych i firm, a także urządzenia do drukowania zdjęć”.

Oryginalna linia EcoTank ITS Home z bocznymi pojemnikami na atrament również została wzbogacona o nowe modele - L3050, L3060 i L3070. Modele drukarek z tej linii ((L3050, L3060, L3070, L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) mają być dostępne od października 2017 r. w cenach sugerowanych od 740 do 1700zł.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na stronach Akademii Wiedzy można już rejestrować się na najbliższe edycje szkoleń „Effective packaging” i „Poligrafia w marketingu”. Odbędą się one w dniu 5 czerwca 2018 r. w Centrum hotelowo-konferencyjnym Wald w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 52.

Agnes Kolignan ukończyła najbardziej prestiżową uczelnię modową Europy, jeśli nie świata – londyński Central Saint Martins. Jej dyplom z druku na tkaninie nagrodziła firma L’Oréal. Po dziesięciu latach projektowania dla najsłynniejszych domów mody haute couture – najpierw jako etatowy pracownik, później freelancer – okrzepła. O swojej pracy dla największych projektantów, inspiracjach i doświadczeniach opowiedziała Monice Zieleniewskiej.

Rozpoczęła się rejestracja online chętnych do zwiedzania tegorocznych targów Fespa, które odbędą się w Berlinie w dniach 15–18 maja. Czytelnicy "Świata DRUKU" mogą otrzymać bezpłatny bilet, podając w formularzu rejestracyjnym kod: FESH819.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu