Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe folie metaliczne do etykiet IML

Nowe folie metaliczne do etykiet IML

Firma Taghleef Industries poszerzyła rodzinę produktów Titanium o dwie dodatkowe folie metaliczne przeznaczone do etykietowania w formie (in-mould). Producent podkreśla takie ich zalety jak atrakcyjne dla oka jasne wykończenie, szeroki wybór możliwych wykończeń (od wyglądu „bez etykiety” po skórkę pomarańczową, satynowy lub błyszczący efekt i metaliczny połysk).

Folie LTZ (LTZ to cyrkonian tytanian ołowiu) są w portfolio Taghleef od 2015 r. pod marką Titanium. To materiał wielowarstwowy, odznaczający się ekskluzywnym srebrnym wyglądem i trwałością – odporność na zarysowania i wysoką przyczepność tuszu zawdzięcza metalicznemu składnikowi stanowiącemu jedną z wewnętrznych warstw. Folie Titanium sprawdzają się w etykietowaniu technologią IML małych, średnich i dużych pojemników z polipropylenu, dlatego mogą stanowić dobrą alternatywę dla opakowań z aluminium, popularnie stosowanych do pakowania takich produktów jak np. farby i lakiery, produkty nutraceutyczne (np. suplementy sportowe i odżywki dla dzieci), produkty spożywcze marki premium i inne.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.