Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe plotery Océ ColorWave 3000 od Canona

Nowe plotery Océ ColorWave 3000 od Canona

Canon wprowadza na rynek dwa nowe modele wielkoformatowych drukarek, przeznaczone dla branży architektonicznej, konstrukcyjnej, inżynieryjnej i produkcyjnej (AEC&M) – Océ ColorWave 3500 i Océ ColorWave 3700. Są to urządzenia obsługujące szeroki zakres aplikacji, od czarno-białych dokumentów technicznych i rysunków CAD/GIS po kolorowe mapy, grafiki zewnętrzne, plakaty czy bannery. Nowa seria ploterów jest wyposażona w technologię Océ CrystalPoint, która łączy zalety druku tonerowego i atramentowego w formule Océ TonerPearls.

Zapewnia ona dużą powtarzalność kolorystyczną, wydruki niewymagające schnięcia, wodoodporne i o wysokiej trwałości, również na tanich mediach, a także sprawdza się w drukowaniu cienkich linii.
Urządzenie Océ ColorWave 3500 może obsługiwać do 4 rolek nośników, które wspierane są przez automatyczny system zmiany roli. Océ ColorWave 3700 wyposażony jest w 6-rolkowy moduł podawania (do 1200 m), co pozwala na druk nawet do 368 m2 plakatów dziennie w trybie szybkim. Model ten obsługuje blisko 40 różnych rodzajów nośników (do 800 μm), w tym papier niepowlekany. Obydwa urządzenia są mniejsze od swoich poprzedników. Wyposażono je w system automatycznego monitorowania dysz Océ PAINT oraz pakiet oprogramowania Océ ClearConnect i intuicyjny interfejs. Oprogramowanie Océ Publisher Select 2 pozwala w prosty sposób weryfikować materiały przed wydrukiem, zaś Océ Print Assistant automatycznie wykrywa rodzaj nośnika i dobiera optymalny tryb druku, eliminując konieczność interwencji operatora.
Dostępne jest również kompaktowe rozwiązanie print-to-finish – Océ Folder Express 3011, Océ Folder Professional 6011/6013 i Océ Stacker Select, automatyzujące proces układania i porządkowania wydruków w spójną całość. Seria Océ ColorWave 3000 będzie dostępna w sprzedaży w 3. kwartale 2018 r.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu