Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe rozwiązania CIJ dla linii przemysłowych

Nowe rozwiązania CIJ dla linii przemysłowych

Firma Domino wykorzystała swój udział w targach interpack 2014 do wprowadzenia na rynek nowej drukarki continuous inkjet (CIJ) A520i. Pokazała również najnowsze głowice XS z serii A, do szybkiego druku, i nowy czarny tusz do zabezpieczeń. Rozwiązania te mogą znaleźć zastosowanie w wielu sektorach rynku, jednak są dedykowane branżom żywności i napojów.

Drukarka A520i jest kolejnym urządzeniem z odnoszącej sukcesy serii A opartej na technologii i-Tech, dlatego też, podobnie jak poprzednie modele, została zaprojektowana do wykorzystania w bardzo wymagających środowiskach produkcyjnych – jest transportowana w szafie z wysokiej klasy nierdzewnej stali, zabezpieczonej elektronicznym zamkiem. A520i to pierwsze rozwiązanie do ciągłego druku inkjetowego wyposażone w system chłodzenia strumieniem powietrza, zapewniający optymalną temperaturę bez względu na środowisko produkcyjne, w którym pracuje.
Ostatnio firma wprowadziła nowe głowice XS do druku ciągłego m.in. wysokiej jakości kodów, które drukują wyraźne i łatwe do przeczytania znaki. Po przeprowadzeniu szeregu badań rynkowych firma zdecydowała, że w głowicach XS zastosuje opatentowany system kropelkowy umożliwiający wysokiej jakości druk w różnych formatach. Głowice znacznie poprawiają wydajność produkcji – dzięki nim w ciągu minuty można nanieść kody na 1400 puszek bądź butelek bez strat na jakości lub czytelności.
Nowy atrament do zabezpieczeń 2BK031, pasujący do drukarek z serii A i-Tech, jest szybkoschnący, odporny na zadrapania i zarysowania; uniemożliwia usunięcie uprzednio naniesionego na opakowanie kodu i zastąpienie go innym.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nadszedł czas na kolejną edycję katalogu „Poligrafia na polskim rynku”, którego publikację z wielką przyjemnością anonsujemy na sierpień br. Podczas ostatnich dwóch lat wiele w branży się działo, część z Państwa firm zmieniła swe adresy, może nawet nazwy, lub portfolio swych produktów i usług. Dlatego, tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, postawiliśmy przed sobą zadanie aktualizacji i wydania nowej edycji katalogu, co – mamy nadzieję – uczynimy wspólnie.
Mamy nadzieję, że przedstawiona poniżej oferta pozwoli wszystkim z Państwa wybrać najlepszą formę prezentacji na łamach tego wydawnictwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i prosimy o przesyłanie materiałów do katalogu najpóźniej do 12 lipca 2019 r.

Przed nami tygodnie pełne słońca i wakacyjnych atrakcji, zaczynamy więc prace nad lipcowo-sierpniowym numerem „Świata DRUKU”. Większą część tego wydania poświęcimy cyfrowemu drukowi mało- i wielkoformatowemu, drukowi na tekstyliach oraz rynkowi upominków reklamowych. Tematyka ta jest spójna z zakresem FestiwaluDruku i FestiwaluMarketingu.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI, i na których jak zawsze będziemy obecni z naszym magazynem.

Antalis, dystrybutor opakowań przemysłowych, 6 czerwca br. otworzył nowe biuro i magazyn Packaging Design Center w Sosnowcu. Jest to już szóste centrum projektowania opakowań tej firmy (trzy takie ośrodki znajdują się w Niemczech, jedno w Danii, jedno w Wielkiej Brytanii). Powstanie kolejnego w Polsce jest odpowiedzią na potrzeby rynku.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu