Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe urządzenia Canon z linii i-SENSYS

Nowe urządzenia Canon z linii i-SENSYS

Canon zaprezentował najnowsze serie drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych dla małych grup roboczych i domowych biur – i-SENSYS MF520, i-SENSYS MF420 i i-SENSYS LBP210. Nowe urządzenia zostały wyposażone m.in. w funkcje z zakresu uwierzytelniania użytkowników.

Urządzenia wielofunkcyjne z serii i-SENSYS MF520 i MF420 mogą drukować w trybie czarno-białym z prędkością z prędkością odpowiednio 43 i 38 stron w formacie A4 na minutę. Oferują one także funkcje jednoprzebiegowego, dwustronnego skanowania kolorowych i czarno-białych dokumentów i bezprzewodowej komunikacji przez WiFi. Nowością jest również seria drukarek laserowych Canon i-SENSYS LB210. Maksymalna prędkość czarno-białego druku wynosi w tym przypadku 38 stron A4 na minutę. Drukarki te, podobnie jak urządzenia wielofunkcyjne z serii i-SENSYS MF520 i MF420, są zgodne z aplikacjami Canon Print Business, Google Cloud Print Ready, AirPrint i Mopria. Urządzenia wielofunkcyjne są współpracują z chmurową platformą uniFLOW oraz zintegrowanym z nią systemem Universal Login Manager do uwierzytelniania użytkowników. W przypadku nowych drukarek te funkcjonalności posiada tylko model i-SENSYS LBP215x. Wszystkie urządzenia wykorzystują wkłady Canon z funkcją automatycznego usuwania taśmy uszczelniającej toner.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kto jeszcze nie odnowił prenumeraty „Świata DRUKU” na rok 2021 lub waha się, czy dołączyć do grona stałych czytelników naszego miesięcznika, niech się spieszy, bo już wkrótce światło dzienne ujrzy styczniowy numer, a w nim wiele bardzo ciekawych artykułów. Napiszemy m.in. o trendach w projektowaniu opakowań oraz w komunikacji wizualnej, będzie też o sublimacji, sitodruku, tampondruku i druku zmiennych danych w wielkim formacie, oraz o prognozach dla rynku książki…
Szczegółowe informacje dotyczące prenumeraty znajdą Państwo TUTAJ. Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych. Zapraszamy!

Ze względu na odwołanie targów Rema firma Atrium organizuje dodatkową edycję odbywających się cyklicznie dni otwartych poświęconych drukowi wielkoformatowemu. Wydarzenie, któremu patronuje „Świat DRUKU”, odbędzie się w dniach 3–5 lutego br. w opolskim centrum demonstracyjnym dystrybutora. Uczestnicy będą mogli poznać możliwości i przetestować kilkanaście maszyn takich marek jak Mutoh, EFI, Artemis, Summa, Neolt oraz media do druku marki Ikonos. Będzie także można zasięgnąć porad specjalistów w sprawie optymalnego doboru rozwiązań.

Nowa edycja Katalogu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych 2021 jest już na rynku. Publikacja ta stanowi praktyczny przewodnik i skuteczne narzędzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5 tys. egzemplarzy, dostępny jest również w wersji online.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.