Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe urządzenia wielkoformatowe w drukarni Mprint.pl

Nowe urządzenia wielkoformatowe w drukarni Mprint.pl

Mikołaj Andrzejewski przy jednej z zakontraktowanych podczas lutowych targów maszyn

Drukarnia internetowa Mprint.pl, mająca siedzibę w wielkopolskiej Krobii, podczas tegorocznych targów RemaDays zamówiła u firmy Atrium Centrum Ploterowe zestaw składający się z plotera eko-żywicznego Mutoh XpertJet 1641SR Pro, laminatora Artemis Lam oraz trymera ręcznego Neolt. To nie pierwsza inwestycja firmy w rozwiązania z portfolio polskiego dostawcy ploterów japońskiej marki.

Drukarnia Mprint powstała w 2006 r. i od samego początku intensywnie się rozwija, inwestując zarówno w park maszynowy, nowy budynek, jak i wyspecjalizowany, zaangażowany zespół. Zdaniem Mikołaja Andrzejewskiego – właściciela firmy – jednym z ważniejszych etapów jej funkcjonowania, silnie wpływającym na rozbudowę biznesu, było uruchomienie intuicyjnej platformy internetowej. Dzięki niej klienci mogą w szybki i wygodny sposób składać zamówienia na każdy produkt z oferty firmy – zarówno z obszaru druku offsetowego, cyfrowego, jak i wielkoformatowego.

W portfolio Mprint.pl znajdują się m.in. banery, billboardy, etykiety, kalendarze, fotoobrazy, plakaty, roll-upy, ulotki i wizytówki. Dzięki nowo zainstalowanemu zestawowi wzrosły moce produkcyjne drukarni. Zakupione maszyny umożliwiły przyjmowanie i obsługę większej liczby zleceń – m.in. na plakaty, banery, podświetlane panele wystawowe, oznakowania kierunkowe, panele podświetlane POP, grafiki podłogowe, grafiki samochodowe (oklejanie samochodów) a także fototapety, naklejki i wiele innych.

Mikołaj Andrzejewski podkreśla, że decydując się na ponowny zakup rozwiązań z firmy Atrium kierował się sprawdzoną już wcześniej niezawodnością i jakością ploterów marki Mutoh, a zarazem dobrymi doświadczeniami z dotychczasowej współpracy z dostawcą.

O wyborze eko-żywicznego plotera Mutoh XpertJet 1641SR Pro zadecydowała przede wszystkim jakość, szybkość i łatwość obsługi, potwierdzona w niezależnych testach; nie bez znaczenia okazał się też fakt przyznania maszynie nagrody Buyer’s Lab Pick Award od Keypoint Intelligence na 2023 rok.

Artemis Hybrid LED-UV 220

Najbliższe wydarzenie organizowane przez Atrium Centrum Ploterowe to Dni Otwarte, zaplanowane w terminie 20 kwietnia br. w siedzibie firmy Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos w Opolu. Głównym punktem programu wydarzenia będzie premiera nowego hybrydowego plotera LED-UV o nazwie Artemis Hybrid LED-UV 220.

Hybrydowy ploter LED-UV Artemis o polu roboczym 220 cm wyposażony jest w szybkie głowice Konica Minolta 1024i i osiąga prędkość aż do 89 m2/h, co czyni go bardzo wydajną drukarką LED UV. Ploter może drukować na mediach o grubości aż do 25 mm, kolorami CMYK i białym w rozdzielczości do 1440 dpi. Oprócz szerokości 2,2 m ploter występuje także w szerokościach 3,2 m oraz 5 m.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.