Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe urządzenia wielofunkcyjne Canon

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Canon

Canon zaprezentował najnowsze serie urządzeń wielofunkcyjnych z popularnej serii imageRUNNER Advance, w skład której wchodzą modele imageRUNNER Advance C256i, C356i oraz C356P. Nowe modele, bazujące na popularności doskonale przyjętych urządzeń wielofunkcyjnych serii imageRUNNER Advance C255 i C355, są rekomendowane do pracy w różnych środowiskach biurowych.

Trwałość drukowanych dokumentów i stabilność kolorystyczną nawet przy intensywnej pracy i wysokich nakładach ma zapewniać technologia obrazowania barwnego V2 z usprawnionym bębnem i nowym tonerem. Nowe urządzenia wyposażono również funkcje zszywania i sortowania.

Urządzenia z serii imageRUNNER Advance C256/356 są kompatybilne z najnowszym oprogramowaniem Canon uniFLOW i Therefore, dzięki czemu umożliwiają centralne zarządzanie procesami druku i skanowania, a także zapewniają użytkownikom łatwy dostęp do całej floty urządzeń. Zdalne skanowanie i drukowanie dokumentów jest możliwe dzięki funkcjom mobilnym. Łączność bezprzewodowa daje użytkownikom wiele możliwości dostępu za pomocą aplikacji mobilnej Canon PRINT Business, Apple AirPrint czy Mopria. Z kolei oprogramowanie Canon Universal Login Manager (ULM) wspiera bieżące zarządzanie i ułatwia optymalizację kosztów druku.

Nowe urządzenia wyposażono w systemy ochrony firmowych danych, a funkcje skanowania pozwalają dodatkowo udostępniać dokumenty do popularnych platform chmurowych, takich jak Google Drive, Evernote czy Dropbox. Do standardowego wyposażenia urządzeń z serii imageRUNNER Advance C256/356 należy moduł szyfrowania dysku, filtr adresu IP/MAC, IPSEC i autoryzacja sieci LAN.

Zapotrzebowanie urządzeń z serii imageRUNNER Advance C256/356 na energię elektryczną w stanie uśpienia wynosi 0.8 W. W ich produkcji wykorzystuje się m.in. bio-plastik, który w całości nadaje się do recyklingu. Urządzenia spełniają także wymogi standardu Energy Star, a także restrykcyjne normy certyfikatu Blue Angel. Produkty z serii imageRUNNER Advance C256 i C356 są dostępne u autoryzowanych partnerów Canon w Europie od 1 listopada 2017 r.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu