Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe urządzenia wielofunkcyjne Canon

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Canon

Canon zaprezentował najnowsze serie urządzeń wielofunkcyjnych z popularnej serii imageRUNNER Advance, w skład której wchodzą modele imageRUNNER Advance C256i, C356i oraz C356P. Nowe modele, bazujące na popularności doskonale przyjętych urządzeń wielofunkcyjnych serii imageRUNNER Advance C255 i C355, są rekomendowane do pracy w różnych środowiskach biurowych.

Trwałość drukowanych dokumentów i stabilność kolorystyczną nawet przy intensywnej pracy i wysokich nakładach ma zapewniać technologia obrazowania barwnego V2 z usprawnionym bębnem i nowym tonerem. Nowe urządzenia wyposażono również funkcje zszywania i sortowania.

Urządzenia z serii imageRUNNER Advance C256/356 są kompatybilne z najnowszym oprogramowaniem Canon uniFLOW i Therefore, dzięki czemu umożliwiają centralne zarządzanie procesami druku i skanowania, a także zapewniają użytkownikom łatwy dostęp do całej floty urządzeń. Zdalne skanowanie i drukowanie dokumentów jest możliwe dzięki funkcjom mobilnym. Łączność bezprzewodowa daje użytkownikom wiele możliwości dostępu za pomocą aplikacji mobilnej Canon PRINT Business, Apple AirPrint czy Mopria. Z kolei oprogramowanie Canon Universal Login Manager (ULM) wspiera bieżące zarządzanie i ułatwia optymalizację kosztów druku.

Nowe urządzenia wyposażono w systemy ochrony firmowych danych, a funkcje skanowania pozwalają dodatkowo udostępniać dokumenty do popularnych platform chmurowych, takich jak Google Drive, Evernote czy Dropbox. Do standardowego wyposażenia urządzeń z serii imageRUNNER Advance C256/356 należy moduł szyfrowania dysku, filtr adresu IP/MAC, IPSEC i autoryzacja sieci LAN.

Zapotrzebowanie urządzeń z serii imageRUNNER Advance C256/356 na energię elektryczną w stanie uśpienia wynosi 0.8 W. W ich produkcji wykorzystuje się m.in. bio-plastik, który w całości nadaje się do recyklingu. Urządzenia spełniają także wymogi standardu Energy Star, a także restrykcyjne normy certyfikatu Blue Angel. Produkty z serii imageRUNNER Advance C256 i C356 są dostępne u autoryzowanych partnerów Canon w Europie od 1 listopada 2017 r.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu