Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe urządzenia wielofunkcyjne od HP do użytku domowego

Nowe urządzenia wielofunkcyjne od HP do użytku domowego

HP Inc. wprowadza na polski rynek nowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne przeznaczone do użytku domowego. Wśród nich znajdują się: Deskjet 2700, Deskjet Plus 4100, DeskJet Plus Ink Advantage 6000 i DeskJet Plus Ink Advantage 6400. Urządzenia z serii MFP zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach nowoczesnej rodziny, której członkowie prowadzą aktywne życie, skutecznie łącząc pracę i naukę z czasem wolnym.

Nowe modele zostały zaktualizowane o dodatkowe funkcje, wyposażone w zoptymalizowaną procedurę konfiguracji i lepszą jakość druku dzięki oryginalnym wkładom atramentowym HP o zwiększonej pojemności – nowe materiały eksploatacyjne o jeszcze lepszej wydajności z serii 305 i 653.

Jak podaje producent, modele HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 i HP DeskJet Plus Ink Advantage 6475 zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby każdego członka rodziny i móc skutecznie poradzić sobie z każdym zadaniem. Nowe urządzenia wielofunkcyjne posiadają opcje łączenia bezprzewodowego i drukowania bezpośrednio ze smartfona za pomocą wygodnej aplikacji HP Smart z funkcją faksu mobilnego. HP DeskJet Plus Ink Advantage 6475 umożliwia drukowanie dwustronne i jest wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów obsługujący do 35 arkuszy (ADF) – wszystko po to, aby zoptymalizować czas pracy użytkownika.

Urządzenia HP DeskJet Plus Ink Advantage wyróżniają się ekologicznym designem i kompaktowymi rozmiarami. Urządzenie zostało opracowane w oparciu o strategię HP dotyczącą zrównoważonego rozwoju – jego obudowa składa się w ponad 20% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Prosty i intuicyjny panel sterowania został wyposażony w konfigurowalne podświetlenie, które obrazuje stan drukarki i automatycznie zapala się w razie potrzeby, powiadamiając użytkownika o jakości połączenia z siecią Wi-Fi. Producent zadbał również o rozbudowane opcje łączności – użytkownicy mogą wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób podłączenia urządzenia (oprócz standardowego połączenia za pośrednictwem wbudowanego portu USB oraz funkcji drukowania mobilnego za pomocą aplikacji HP Smart, można wykorzystać dwuzakresowy adapter Wi-Fi z funkcją samonaprawiania, który pomaga rozwiązywać ewentualnie pojawiające się problemy; opcja ta zapewnia większy zasięg, a także szybsze i bardziej stabilne połączenie. Modele obsługują także technologię Bluetooth 5.0, która nie tylko jest prosta w konfiguracji, ale również umożliwia rozpoczęcie drukowania już w kilka sekund). Dzięki innowacyjnym wkładom atramentowym HP wszystkie wydruki stają się jaśniejsze i bardziej dokładne w odwzorowywaniu kolorów.

Z myślą o wszystkich rodzicach i nauczycielach firma HP stworzyła specjalną platformę „Print, Play & Learn” (w Polsce: „Wydruki do nauki”) z materiałami do kreatywnej nauki i zabawy z młodszymi dziećmi. Jej współautorami są najlepsi dostawcy treści edukacyjnych, również polscy, np. PWN. Co więcej, już niedługo bazę platformy uzupełnią zadania i gry z kategorii robotyki, nauki i matematyki.

„HP dokłada wszelkich starań, aby proces drukowania w domu był jak najprostszy i jak najbardziej przystępny cenowo, a przy tym efektywny. Chcemy oferować naszym klientom nowe, ulepszone modele, które sprawdza się zarówno w czasie pracy, jak i czasu wolnego spędzanego z rodziną. Nasze nowe urządzenia wielofunkcyjne zostały wyposażone w technologie umożliwiające szybką konfigurację i połączenie z dowolnym urządzeniem, jak również w intuicyjny panel sterowania. Dzięki niemu codziennie drukowanie, skanowanie i kopiowanie jest błyskawiczne i bardzo łatwe w obsłudze” – mówi Michał Chęcielewski, Consumer Print Manager, HP Inc Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Niektórzy uważają, że lato jest miłym wstępem do pięknej jesieni… Rozpoczęliśmy już przygotowania do wrześniowego wydania „Świata DRUKU”, w którym skupimy się na następującej tematyce: rozwój technologii fleksograficznej – szeroka i wąska wstęga; opakowania na żywność – produkcja i techniki zadrukowywania opakowań i etykiet; pakowanie; druk UV; technologie poligraficzne dla przemysłu (m.in. druk 3D, druk na ceramice, tworzywach sztucznych, drukowana elektronika).
W numerze znajdą się również zapowiedzi targów InPrint i viscom Italy w Mediolanie, na których to wydanie naszego magazynu będzie dystrybuowane. Znajdziecie je Państwo także na targach Polagra Food w Poznaniu, oraz na 15. konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, organizowanej przez nasze wydawnictwo w ramach Akademii Wiedzy w dniach 22–23 października br.

Zapraszamy na tegoroczne warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku” w dniach 9–10 września br. podczas FestiwaluDruku.pl. Nasi eksperci CM – Krzysztof Pawluk (Technical Sales Specialist, EFI) i Grzegorz Mencfel (Business Account Manager Commercial & Industrial Printing, Epson Europe, Oddział w Polsce) – odpowiedzą na trudne pytania i opowiedzą o tym, co aktualnie może ułatwić Państwu pracę.
Przypominamy również, że nadal przyjmujemy zgłoszenia udziału w IX konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 24–25 września 2020 r. w hotelu „Rancho Pod Bocianem”, ul. Nadarzyńska 15, w Przypkach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i programem wydarzenia. Podczas tego dorocznego spotkania ekspertów z branży tektury falistej gwarantujemy wymianę doświadczeń i odpowiedzi na trudne pytania, integrację w otoczeniu natury, dla chętnych konkurs gry w minigolfa lub piłkę siatkową oraz – przede wszystkim – bogaty program merytoryczny.

W firmie Essentra Packaging z Lublina, należącej do międzynarodowej grupy Essentra, pracuje od pewnego czasu nowa, 17-calowa maszyna fleksograficzna FA-17 marki Nilpeter. Urządzenie, wyposażone w liczne opcje i funkcje automatyzujące oraz usprawniające proces drukowania, znacząco zwiększyło potencjał produkcyjny tego przedsiębiorstwa pod względem realizowanej tu produkcji etykietowej. W tym obszarze odbiorcami Essentra Packaging są przede wszystkim światowe marki z segmentu produktów kosmetycznych oraz farmaceutycznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.