Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe urządzenie w ofercie Fujifilm

Nowe urządzenie w ofercie Fujifilm

Japoński producent rozszerza swój asortyment o nową drukarkę UV typu flatbed - model Acuity 15. Nowa drukarka ma stanowić tańszą alternatywę dla oferowanych dotychczas urządzeń z serii Fujifilm Acuity Select.

Zgodnie z deklaracjami producenta, Acuity 15 ma oferować jakość druku porównywalną z wyższymi modelami tej serii – Acuity 20 i 30, jednakże w niższej od nich cenie. Prędkość druku uzyskiwana na nowym urządzeniu ma wynosić maksymalnie 23 m2/h. Podobnie jak urządzenia serii 20 i 30, nowy model zadrukowuje zarówno podłoża sztywne jak i elastyczne, o grubości nieprzekraczającej 50,8 mm. Drukarka Fujifilm Acuity 15 jest przezaczona do lżejszych, niskonakładowych prac, jednakże może ona znaleźć zastosowanie również w większych drukarniach, przy drukowaniu rozmaitych próbek oraz proofów. W Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie, model Acuity 15 będzie oferowany z systemem tuszów konwencjonalnych Uvijet KN, oraz Uvijet KV, przeznaczonych do wydruków dekoracyjnych z termoformowaniem.

Tudor Morgan, Segment Manager Sign & Display, Fujifilm Graphic Systems Europe: “Firma Fujifilm ma przyjemność zaoferować nową drukarkę z serii Acuity. Dzięki możliwości uzyskania jakości takiej samej jak w wyższych wersjach, Acuity 15 to łakomy kąsek dla wszystkich drukarń dążących do dywersyfikacji gamy swoich usług. Niezależnie od rodzaju zlecenia, drukarnie wyposażone w model Acuity 15 będą mogły zaoferować swoim klientom najwyższej jakości wydruki zarówno na sztywnych jak i elastycznych materiałach”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Rynek identyfikatorów RFID w ostatnich latach systematycznie się rozwija. Według aktualnych prognoz, jeszcze w tym roku osiągnie on wartość ponad 11 milardów dolarów. Firma Avery Dennison dąży do wzmocnienia swojej pozycji w tym segmencie.

Canon Polska zaprasza do udziału w road show w Katowicach (10 VIII), Wrocławiu (17 VIII) i Poznaniu (30 VIII). Rejestracji można dokonać drogą e-mailową za pośrednictwem adresu roadshow@canon.pl z podaniem wybranego miasta spotkania. Weź udział w spotkaniach i przyspiesz rozwój swojej firmy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Canon!

reklama

Amerykański producent farb i atramentów, firma Sun Chemical opublikowała swój raport dotyczący ekorozwoju, w którym informuje o swoich osiągnięciach badawczych, które zaowocowały wprowadzeniem do oferty nowych produktów i usług przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu