Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe zestawy Epson do wydruków sublimacyjnych

Nowe zestawy Epson do wydruków sublimacyjnych

Epson wprowadza na rynek dwie nowe drukarki sublimacyjne do tworzenia tekstyliów i materiałów promocyjnych. Nowe modele z serii drukarek sublimacyjnych firmy Epson pozwolą użytkownikom rozwinąć możliwości produkcyjne. Drukarki Epson SC-F7200 i SC-F6200 umożliwiają produkcję nadruków na tekstyliach, takich jak ubrania, odzież sportowa i elementy wyposażenia wnętrz, model SC-F6200 dodatkowo oferuje możliwość drukowania na różnego rodzaju podłożach twardych.

Drukarki nadają się dla firm produkujących materiały promocyjne, umożliwiając drukowanie sublimacyjne na wyrobach tekstylnych, pokrowcach na telefony tablety oraz kubkach reklamowych.
Tomasz Kuciński, Senior Account Manager – LFP w Epson Europe oddział w Polsce, mówi: „Najnowsze osiągnięcia inżynierii firmy Epson pozwoliły na stworzenie tych dwóch nowych drukarek sublimacyjnych. Rozszerzone funkcje drukarki SC-F6200 oferują nowe możliwości drukowania zdjęć na materiałach, takich jak metal czy drewno. Dodatkowo model SC-F7200 został zaprojektowany w taki sposób, by osiągać znakomite efekty podczas drukowania na tkaninach w rolce”.
W obu drukarkach zastosowano technologię głowicy drukującej PrecisionCore TFP. Jak zapewnia producent, najlepsze rezultaty gwarantuje zastosowanie zestawu atramentów UltraChrome DS. Nowy atrament HDK Black stworzony z myślą o drukowaniu na tkaninach pozwala uzyskać gęste, matowe czernie. Do drukowania na twardych materiałach zaleca się używanie standardowych czarnych atramentów, dzięki którym można osiągnąć efekt płynnej gradacji tonów, pożądany przy tworzeniu materiałów promocyjnych.
Nabywcy nowych drukarek sublimacyjnych firmy Epson otrzymają pełen pakiet drukujący. Sprzęt, oprogramowanie, głowica drukująca, atrament i papier sublimacyjny zostały wykonane przez tego samego producenta i są objęte jego pomocą techniczną, by zapewnić płynną współpracę wszystkich elementów. Drukarki są również wyposażone w oprogramowanie Wasatch, umożliwiające natychmiastowe rozpoczęcie pracy, bez dodatkowych inwestycji.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na skokowe podwyżki cen papieru narzekają nie tylko wydawcy prasowi – odczuwają je także firmy z branży reklamy zewnętrznej oraz reklamodawcy. Jak w rozmowie z portalem wirualnemedia.pl podkreśla Marcin Stan z zarządu Cityboard Media, drożeje też prąd i paliwo, więc koszty kampanii idą w górę, a przy obecnym poziomie inflacji nie ma ekonomicznej możliwości, aby ceny usług outdoorowych pozostały w miejscu.

Drukarnia Etilab z Żor, specjalizująca się w cyfrowej produkcji wysokoprzetworzonych etykiet samoprzylepnych, zwiększyła możliwości produkcyjne dzięki inwestycjom. W 2021 r. podwojono prędkość pracującej w zakładzie od czterech lat 5-kolorowej suchotonerowej maszyny Xeikon 3030 z kolorem białym, podwyższając ją do modelu 3300, a także zakupiono nową linię wykańczającą DC350 tej samej marki.

Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych Pro Carton poinformował, że otwarto publiczne głosowanie w dwóch europejskich konkursach na zrównoważony projekt opakowania z tektury – European Carton Excellence Award i przeznaczonym dla młodych twórców Pro Carton Young Designer Award. Głos można oddać do 26 sierpnia br. Finał konkursu zaplanowano 15 września podczas uroczystej gali w Krakowie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.