Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowość w ofercie firmy Kluge

Nowość w ofercie firmy Kluge

Maszyna ApexFoil. Zdjęcie udostępnione dzięki uprzejmości firmy Brandtjen & Kluge.

.

W lipcu br. firma Brandtjen & Kluge zaprezentowała nową maszynę do hot-stampingu, sztancowania i przetłaczania – ApexFoil. Nowy produkt stanowi rozwinięcie oferowanych dotychczas, popularnych maszyn z serii EHD/EHF.

Amerykański producent tygli złocąco-sztancujących oraz składarko-sklejarek ogłosił plany wprowadzenia na rynek nowej maszyny podczas FSEA/IADD Odyssey Technical Conference, odbywającej się w Schaumburgu, IL w maju br.
Maszyna ApexFoil została wyposażona m.in. w opatentowane rozwiązanie, które ułatwia pracę na trudnych podłożach i znacząco redukuje czas przygotowawczo-zakończeniowy. Rozwiązanie to – ApexFoil’s Compass - pozwoli operatorowi maszyny na dokładny pomiar i równoczesną kontrolę trzech podstawowych parametrów: temperatury, czasu i siły docisku (ang.: Temperature, Time, Tonnage).
Michael Aumann, CEO, Kluge: “Przy projektowaniu ApexFoil kierowaliśmy się sugestiami klientów, starając się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom biznesowym. Jesteśmy przekonani, że funkcjonalność nowej maszyny przyczyni się do wzrostu wydajności w różnorodnych środowiskach pracy wykorzystujących cyfrową technologię druku”.

Opracowano na podstawie informacji przedstawiciela firmy Kluge w Polsce - firmy Łapiński z Warszawy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Flint Group poszerzyła swoje portfolio o linię ekologicznych wodnych farb i lakierów przeznaczonych do zadruku opakowań z papieru i tektury – TerraCode. Nowa gama bioodnawialnych produktów powstała z myślą o potrzebach rynku w zakresie produkcji zrównoważonych opakowań i może być dostosowana do indywidualnych potrzeb firm.

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.