Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowości Gallus na Labelexpo 2019

Nowości Gallus na Labelexpo 2019

Firma Gallus na targach Labelexpo Europe 2019, które odbędą się w dniach 24–27 września w Brukseli, skoncentruje się na prezentacji cyfrowych maszyn do drukowania etykiet, wyposażonych w nowe funkcje. Jedną z nich będzie pokazywany premierowo Digital Printbar – atramentowy zespół do druku cyfrowego, oferujący uszlachetnianie z wykorzystaniem nieprzezroczystej bieli i dużą elastyczność całego procesu drukowania. Nowy Digital Printbar zostanie zaprezentowany w systemie maszynowym Gallus Labelmaster (8 kolorów), ale można go łatwo zintegrować z innymi systemami, np. Gallus Labelfire lub Gallus RCS 430.

Na stoisku targowym będzie można zobaczyć również pracującą „na żywo” 10-kolorową maszynę Gallus Labelmaster Advanced z nowym systemem sztancowania Rotary Die-Cut Quick. Ta superszybka jednostka do wycinania rotacyjnego zapewnia zmianę formatu wykrawania w niecałą minutę.

Gallus zademonstruje także możliwości personalizacji (przemysłowy druk zmiennych danych – fVDP) w druku cyfrowym przy wykorzystaniu maszyny Gallus Labelfire (CMYK + biały). Dzięki niej możliwy jest druk nawet bardzo małych nakładów, a także coraz bardziej pożądanych na rynku etykiet spersonalizowanych. Co więcej, ten hybrydowy system oferuje drukarniom elastyczność w łączeniu konwencjonalnych procesów drukowania i uszlachetniania (takich jak fleksografia, sitodruk czy uszlachetnianie folią na zimno) z możliwościami druku cyfrowego.

Integralnym elementem kampanii digitalizacji na ekspozycji targowej będzie również maszyna do druku etykiet Gallus Smartfire, przedstawiana przez producenta jako ekonomiczne i profesjonalne rozwiązanie do druku niskonakładowego, zwłaszcza dla firm, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z drukiem cyfrowym. Dopełnieniem ekspozycji będą najnowsze płyty drukowe Screeny, zastosowane w rozwiązaniu systemowym Gallus Rotascreen, oraz naświetlarka do płyt Phoenix UV LED firmy Heidelberg.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu