Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowości w ofercie Konica Minolta

Nowości w ofercie Konica Minolta

Japoński producent zaprezentował nową prasę cyfrową AccurioPress C6100 do kolorowego druku produkcyjnego. Produkt skierowany jest do przedsiębiorstw oferujących druk cyfrowy, chcących rozszerzyć zakres usług oraz specjalizujących się w druku wysokonakładowym.

Konica Minolta oferuje swoje flagowe urządzenia w dwóch wariantach – AccurioPress C6085 oraz C6100, o szybkości druku odpowiednio 85 str./min. i 100 str./min. Ciągłość pracy urządzeń osiągnięto m.in. dzięki automatyzacji procesów regulacji koloru i kontroli gradacji. Maszyny AccurioPress C6085 i C6100 są wyposażone w podajnik papieru obsługujący szeroki zakres gramatury, od 52 do 400 g/m2, w tym również papier tłoczony. Maszyny używają powszechnie stosowanych przez firmę Konica Minolta polimeryzowanych tonerów Simitri HD E.

Karl-Friedrich Edenhuizen, Production Printing Group, Konica Minolta Business Solutions Europe: „Nowa generacja systemów do druku produkcyjnego została zaprojektowana dla uzyskania jeszcze lepszej produktywności, stabilności i niezawodności. Flagowe modele naszych pras oferują wysoką jakość wydruków, porównywalna z drukiem offsetowym. Dzięki zastosowaniu podzespołów o wysokiej trwałości, maszyny mogą pracować w miesięcznym cyklu. AccurioPress C6100 to najbardziej wydajna, najbardziej zautomatyzowana i najszybsza prasa cyfrowa w ofercie Konica Minolta”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Instytut Pantone, funkcjonujący w obrębie firmy Pantone, tradycyjnie ogłosił kolor, który będzie dominował w przyszłym roku w wielu branżach – w tym w modzie, wyposażeniu wnętrz i wzornictwie przemysłowym. Tym razem wybrano kolor numer 19-4052, noszący nazwę Classic Blue. Ponieważ jest on harmonijny i stonowany, elegancki w swej prostocie, a zarazem relaksujący i uspokajający – wszystkie te jego cechy według specjalistów mają być odpowiedzią na naszą potrzebę spokoju i ukojenia.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych nieustannie podejmuje próby zmiany przepisów hamujących rozwój branży, o czym pisaliśmy już na łamach „Świata DRUKU”. Duże wsparcie w tej sprawie okazała także Krajowa Izba Gospodarcza, z którą PIAP od lat współpracuje. Andrzej Arendarski, prezes KIG, wystosował list do Ministra Finansów Jerzego Kwiecińskiego, w którym zarekomendował podniesienie limitów na nieodpłatne przekazywanie przez firmy upominków osobom trzecim do 200 zł, oraz ocenił skutki tej zmiany dla finansów publicznych. PIAP nadal prosi o podpisanie petycji w tej sprawie. Ponadto Izba próbuje zawalczyć o inne rozwiązanie kwestii limitów – zniesienie obowiązku ewidencji, który dla klientów jest dosyć uciążliwy. To próba podejścia do tematu od zupełnie innej strony. W tym celu Izba nawiązała współpracę z kancelarią, która przygotuje analizę sytuacji i zaproponuje scenariusz działań.

Firma Ricoh poinformowała, że podczas najbliższych targów drupa, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach 16–26 czerwca 2020 r., zaprezentuje najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertę swoich rozwiązań w historii udziału firmy w tym wydarzeniu. Ekspozycja zajmie powierzchnię 1,8 tys. m².

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu