Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowy ploter solwentowy na polskim rynku

Nowy ploter solwentowy na polskim rynku

Jak informuje firma Atrium Centrum Ploterowe z Opola, w jej ofercie znalazł się nowy ploter solwentowy Artemis C8 Plus. To ekonomiczne i wydajne rozwiązanie rozszerzy moce produkcyjne i możliwości wielu rozwijających się drukarni i agencji reklamowych, sprawdzi się m.in. w druku banerów i plakatów wyborczych. Urządzenie może drukować na różnorodnych mediach powlekanych i niepowlekanych; przykładowe zastosowania to plakaty, banery, backlity, grafiki POS, grafika na środki transportu, siatki oraz inne oznakowanie zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Ploter Artemis C8 Plus jest wyposażony w 4/8 głowic Konica Minolta 512i lub KM-HS1000. Jakość druku jest porównywalna do ploterów „eko” i charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto ma wydajny system suszący, składający się z grzałki wstępnej (maks. 55°C), grzałki utrwalającej (maks. 40°C), grzałki suszącej (maks. 55°C), a także sekcji wentylatorów. Urządzenie zostało wyposażone w prosty i wydajny system czyszczenia karetki oparty na podciśnieniowym zasysaniu atramentu z powierzchni głowicy. Sterowanie rodzajem czyszczenia odbywa się z poziomu plotera i oprogramowania sterującego ploterem. Dzięki poszczególnym klawiszom użytkownik ma dostęp do czyszczenia wszystkich kolorów lub tylko konkretnej sekcji kolorystycznej. Na uwagę zasługuje także nowy system antykolizyjny głowicy drukującej, który zapobiega uszkodzeniom głowicy podczas drukowania.

Wysoka jakość użytych podzespołów i nowoczesne technologie sprawiają, iż stało się możliwe sprawne połączenie tak często sprzecznych elementów jak wysoka jakość i duża prędkość druku. Jednocześnie zastosowanie podzespołów japońskiej produkcji zapewnia wysoką bezawaryjność urządzenia przy zachowaniu łatwości obsługi.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.