Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowy system Vetaphone do czyszczenia wstęgi

Nowy system Vetaphone do czyszczenia wstęgi

Do oferty firmy Vetaphone, specjalizującej się w rozwiązanich do koronowej i plazmowej aktywacji powierzchni podłoży drukowych, dołączył system Web Cleaner opracowany z myślą o drukarniach wąskowstęgowych. Nowe urządzenie dostępne będzie jako jedno- lub dwustronne w czterech wariantach różniących się szerokością obsługiwanej wstęgi – w zakresie od 350 do 570 mm. Jego maksymalna prędkość robocza wynosi 250 m/min.

Web Cleaner oczyszcza powierzchnię podłoża drukowego przy pomocy rolek elastomerowych oraz perforowanych, do których przyklejają się zanieczyszczenia. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby do mechanizmów można było dostać się zarówno z boku, jak i od góry – umożliwia to łatwą wymianę kartridży z rolkami. Sama wymiana też nie jest trudna, można bowiem poradzić sobie bez korzystania z żadnych dodatkowych narzędzi.

Podobnie jak inne urządzenia firmy Vetaphone, również Web Cleanera można zamontować w różnych miejscach systemu drukującego, dostosowując do własnej konfiguracji i orientacji wstęgi. Posiada on aktywny system antystatyczny, który zabezpiecza oczyszczoną wstęgę przed powtórnym zanieczyszczeniem. Moduł czyszczenia wstęgi Web Cleaner można połączyć z generatorem iCorona firmy Vetaphone, uzyskując w ten sposób pełną integrację z systemem koronowania Vetaphone Corona. Wszystkie niezbędne informacje z obydwu modułów – czyszczenia i aktywacji powierzchni – można wówczas odczytać z jednego wyświetlacza.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Heidelberger Druckmaschinen AG nie przerywa procesu transformacji nadal pracuje nad osiągnięciem stabilizacji finansowej. Jednym z ostatnich kroków jest decyzja o spłacie istniejących wysokodochodowych obligacji (HYB), których termin wykupu przypada na 2022 r. – firma zamierza spłacić pozostałą kwotę 150 mln euro w dniu 9 września br. (uruchomi w tym celu rezerwy gotówkowe). Ta przedterminowa regulacja zobowiązania odciąży wynik finansowy firmy o ok. 12 mln euro rocznie, i w efekcie na stałe uwolni firmę od wysokich odsetek.

Rotocon, producent rozwiązań dla branży druku wąskowstęgowego z RPA, poszerzył portfolio o nową cyfrową maszynę do konwertowania i wykańczania etykiet – Ecoline RDF 330 nowej generacji. Ulepszona wersja, opracowana w oparciu o sugestie klientów, jest dostępna także w Europie za pośrednictwem sieci dystrybucji Rotocon Europe i Rotocontrol.

Firma CERM, dostarczająca systemy informatyczne (MIS) dla sektora poligraficznego, poinformowała, że z końcem lipca uzyskała pełną niezależność od firmy Heidelberger Druckmaschinen AG w drodze wykupu menedżerskiego. Niezależna już obecnie spółka zamierza dążyć do zwiększenia obecności swoich rozwiązań na całym świecie, przyczyniając się w ten sposób do automatyzacji drukarń etykiet i opakowań.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.