Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / OKI na targach FestiwalDruku.pl 2019

OKI na targach FestiwalDruku.pl 2019

Podczas tegorocznej edycji targów poligrafii reklamowej FestiwalDruku.pl (Warszawa, 18–19 września br.), OKI Europe zaprezentuje szerokie spectrum możliwości swoich urządzeń – od firmowej papeterii po wielkoformatowe wydruki i etykiety. Wśród nich znajdą się m.in.: najmniejsza na rynku kolorowa drukarka A3 z serii C800, najnowsza pięciotonerowa cyfrowa drukarka etykiet LED OKI Pro1050 (CMYK + biały), pokaz druku na kopertach z wykorzystaniem innowacyjnej technologii białego tonera z OKI Pro9542, druk termotransferowy z OKI Pro8432WT i ekosolwentowy ploter M-64s z serii ColorPainter.

Podczas tegorocznej edycji targów FestiwalDruku.pl w strefie firmy OKI zostaną zaprezentowane m.in. możliwości technologii OKI z białym tonerem. Eksperci firmy pokażą jak łatwo drukować za pomocą tonera białego na kolorowych i ciemnych kopertach na OKI Pro9542 z systemem do druku kopert. Na stoisku firmy będzie można też zobaczyć najnowsze drukarki OKI do druku etykiet Pro1040 i Pro1050 z dodatkowym tonerem białym, drukarkę graficzną Pro9541, najmniejszą na rynku drukarkę LED A3 z serii C800 – OKI C844, kolorową drukarkę A4 C712 oraz wielkoformatowy ploter M-64s z rodziny ColorPainter wyposażony w tonery eko-solwentowe. Urządzenia OKI będą także na stoiskach partnerów handlowych: Termonadruk.pl, JetPol, Integart, Ekstreme. Integart w trakcie warsztatów termotransferowych „Amazing, but true vol. 3” pokaże możliwości m.in. OKI Pro8432WT. Warsztaty odbędą się w dniach 18 i 19 września br. w godz. 11.00 – 15.00. Warsztaty mają charakter zamknięty, wymagana jest rejestracja.

Uniwersalna i ultrakompaktowa drukarka OKI C844dnW oferuje wysoką jakość druku i redukcję kosztów związanych z drukiem efektywnych materiałów promocyjnych. Urządzenie sprawdzi się nie tylko w biurze, ale też w sektorze detalicznym, pozwala bowiem tworzyć różnorodne materiały reklamowo-promocyjne – od cenówek, poprzez ulotki w formatach od A6 do A3, aż do materiałów na nietypowych nośnikach o gramaturze nawet do 256g/m2 czy nośnikach wodoodpornych, odpornych na słońce i na warunki atmosferyczne. Dzięki tacy do papieru banerowego możliwy jest dwustronny druk kolorowych banerów o długości nawet do 1321 mm.

Najnowsze drukarki OKI do druku etykiet – Pro1040 (CMYK) i Pro1050 (CMYK + W) – to profesjonalne i proste w obsłudze wąskowstęgowe rozwiązanie CMYK do małych i średnich nakładów do druku etykiet z roli na rolę ze zmiennymi danymi. Obsługują szeroki zakres nośników i zadań wydruku, takich jak papiery teksturowane, nośniki syntetyczne oraz białe i przezroczyste podłoża wymagane do produkcji etykiet, które muszą być odporne na działanie promieni UV, wytrzymałe na ścieralność, substancje chemiczne lub być po prostu wodoodporne. Dzięki wyjątkowej możliwości drukowania w 5 kolorach (CMYK+biały) model Pro1050 zapewnia użytkownikom większą elastyczność, jaką daje drukowanie na przezroczystych lub kolorowych nośnikach etykiet. Drukarki te przeznaczone są do nisko- i średnionakładowej produkcji etykiet rzędu 6 tys. mb/m-c.

OKI pokaże też urządzenie Pro9542 (A3+) z systemem do druku na kopertach. Oferuje ono możliwość drukowania z wykorzystaniem pełnej gamy kolorów CMYK oraz dodatkowo koloru białego, także na kolorowych kopertach. Urządzenie to oferuje wysoką rozdzielczość (1200 × 1200 dpi), szybkość druku 50 str./min. i dużą możliwość wyboru szerokiej gamy nośników o maksymalnej gramaturze sięgającej do 360 g/m2.

Wielkoformatowe produkcyjne plotery M-64s z serii ColorPainter dla rynku graficznego zapewniają – według producenta – wysoką jakość wydruków wewnętrznych i zewnętrznych oraz bezpieczeństwo użytkownikom dzięki wykorzystaniu ekologicznych tuszy solwentowych. Urządzenie jest wyposażone w technologię Dynamic Dot Printing (DDP) oraz technologię Smart Pass 4 (SP4), gwarantujące bogate, nasycone i błyszczące kolory oraz wydruki o dużej szczegółowości. OKI uruchomiła specjalną bazę danych dla użytkowników ploterów z serii ColorPainter z ponad 14 tys. profilami nośników, zapewniając zarejestrowanym użytkownikom szybki i bezpłatny dostęp do dokładnych ustawień zarządzania mediami i kolorem.

Pro8432WT z dodatkowym kolorem białym to urządzenie do drukowania na żądanie m.in. materiałów promocyjnych, gadżetów dekoracji, a także innych zastosowań termotransferowych. Oferuje wyraziste, ostre wydruki na szerokiej gamie nośników: od odzieży, po gadżety i elementy komunikacji wizualnej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Herzog & Heymann GmbH, należący od niedawna do Grupy Komori producent specjalistycznych urządzeń postpressowych, w tym falcerek (od miniaturowych do wielkoformatowych), systemów mailingowych, linii do produkcji ulotek farmaceutycznych, zaprezentował nowy SmartPACK 100, czyli automatyczny system pakowania ulotek farmaceutycznych.

Windmöller & Hölscher, producent maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania opakowań giętkich, w dniach 24 i 25 czerwca br. zorganizował swoje pierwsze wirtualne targi. Ich celem była premierowa prezentacja technologii i produktów, których debiut rynkowy pierwotnie planowany był na targi branżowe Interpack i drupa; wydarzenia te z powodu pandemii zostały przełożone na wiosnę 2021 r. Wirtualne EXPO zakończyło się ogromnym sukcesem – w prowadzonych na żywo pokazach drukarek fleksograficznych i rotograwiurowych, różnorodnych webinariach i spotkaniach online wzięło udział ponad 2 tys. gości ze 120 krajów.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 przysporzył znacznie więcej wyzwań, niż ktokolwiek mógł założyć u jego początku. Nadchodząca edycja targów Polagra (28 września – 1 października br.) będzie wyjątkowa z wielu względów. Grupa MTP, bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie, gdy #WracamyDoGry.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.