Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / OKI zaprasza na bezpłatne warsztaty druku CMYK + 1

OKI zaprasza na bezpłatne warsztaty druku CMYK + 1

Firma OKI zaprasza na bezpłatne warsztaty druku CMYK + 1, które odbędą się 23 maja br. (czwartek) w gdańskim Hotelu Scandic. Podczas nich uczestnicy będą mogli zapoznać się z możliwościami pięciotonerowych drukarek OKI z serii Pro9000 z białym lub przezroczystym tonerem. Wstęp wolny.

Warsztaty druku CMYK + 1 to kolejna odsłona praktycznych szkoleń i pokazów kreatywnego podejścia do wielokrotnie nagradzanej technologii białego tonera od OKI. Eksperci OKI zaprezentują, jak drukować na wielu różnych – zarówno typowych, jak i nietypowych nośnikach – od małych niepowtarzalnych wizytówek, niesztampowych zaproszeń, poprzez koperty, nietypowe nośniki, aż po banery o długości 1,3 m. Więcej informacji na firmowym blogu OKI.

Informacja reklamowa

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Fotopolimerowe płyty FTH Digital to nowy członek rodziny fleksograficznych form drukowych o płaskich wierzchołkach firmy Flint Group. Są to płyty wymywane rozpuszczalnikiem, opracowane z myślą o drukowaniu opakowań giętkich.

MainPad to tablety od firmy manroland Goss web systems (MGWS) służących jako wsparcie w czynnościach serwisowych i konserwacyjnych maszyn drukujących. Ich stosowanie ma zapewnić wygodę w bieżącej obsłudze maszyn i wpłynąć na skrócenie czasu ich przestojów. Pierwsze MainPady trafiły do wiedeńskiej firmy Herold Druck oraz Mayer & Söhne Druck und Mediengruppe z niemieckiego Aichach. Mają one wbudowane oprogramowanie, które umożliwia pracownikom działów utrzymania ruchu rozwiązywanie problemów z maszyną bezpośrednio przy niej, z tabletem w ręce.

W ofercie czeskiej firmy Toray Graphics pojawiły się negatywowe płyty Imprima LJ przeznaczone do drukowania techniką bezwodnego druku offsetowego. Umożliwiają one drukowanie w rozdzielczości do 175 dpi, a ich czułość to 830 nanometrów. Jest to wartość odpowiednia do produkcji etykiet, ale płyty te mają również inne zastosowania, np. zadruk płyt kompaktowych, kart lojalnościowych i materiałów niechłonnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu