Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Océ VarioStream 7170

Océ VarioStream 7170

Firma Canon Europe zaprezentowała tonerową maszynę Océ VarioStream 7170, rozwiązanie klasy podstawowej do monochromatycznego druku jednostronnego z podawaniem ciągłym, przeznaczone do środowisk korporacyjnych i komercyjnych, w których drukuje się niskie lub średnie nakłady materiałów takich jak zestawienia transakcji, przesyłki reklamowe, instrukcje obsługi produktów i wydruki na nośnikach specjalnych. Projektując system Océ VarioStream 7170, Canon wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie druku z podawaniem ciągłym, uzyskując większą wydajność produkcji i obsługę szerszej gamy nośników.

Inteligentne, oszczędzające czas funkcje, jak automatyczne ładowanie papieru, znacznie skracają i upraszczają konfigurację. Automatyczne wykrywanie i przełączanie rozdzielczości ogranicza liczbę interwencji operatora. Ma to pozytywny wpływ na wydajność pracy i sprawia, że system Océ VarioStream 7170 świetnie nadaje się do druku krótkich serii oraz szybko zmieniających się zadań.
Bezkontaktowa technologia utrwalania błyskowego zastosowana w systemie VarioStream 7170 pozwala użytkownikom drukować nie tylko na standardowym papierze, ale również na szerokiej gamie nośników specjalnych – etykietach samoprzylepnych, cienkich kartach plastikowych, foliach i formularzach o małej gramaturze. Błyskowe utrwalanie bezkontaktowe wiąże toner bez przepływu ciepła i wywierania ciśnienia, co mniej obciąża papier i zachowuje go w doskonałym stanie do wykończenia. Podczas przechodzenia przez urządzenie nośnik pozostaje płaski, co pozwala na przetwarzanie specjalnych materiałów, których nie można zginać i które nie wytrzymałyby ciepła lub ciśnienia zwykłego zgrzewania.
Generator obrazu LED umożliwia drukowanie z rozdzielczością do 600 dpi, co przekłada się na profesjonalną jakość tekstu, grafiki oraz kodów kreskowych i spełnia surowe standardy czytelności w druku materiałów zabezpieczonych. W rezultacie użytkownicy mogą realizować szeroką gamę zleceń.
Mechanizm Océ VarioStream 7170 wywodzi się ze sprawdzonej konstrukcji Océ VarioStream i wykorzystuje najnowszą, zaawansowaną technologię kontrolera SRA. Klienci mogą używać systemu Océ VarioStream 7170 równolegle z innymi drukarkami Océ na papier ciągły. Można wykorzystać go jako urządzenie do proofingu i jako uzupełnienie innych systemów Océ VarioStream. Nowoczesny interfejs graficzny umożliwia łatwą, intuicyjną obsługę, co przekłada się na krótki czas konfiguracji i znacznie wyższą ogólną produktywność. Dzięki prostocie i pomocy elektronicznej użytkownicy mogą szybko poznać urządzenie i wydajnie z niego korzystać.
Oprócz nowego systemu Océ VarioStream 7170 w 2014 r. dostępna będzie wersja o niższej prędkości. System Océ VarioStream 7110, drukujący 108 stron formatu A4 (115 formatu Letter) na minutę w układzie 2-up, zwiększy wybór prędkości w linii produktów Océ VarioStream. Tę monochromatyczną drukarkę docenią klienci, którzy potrzebują elastyczności modelu 7170, ale drukują w niższych nakładach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.