Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Oferta Canon na targi RemaDays 2019

Oferta Canon na targi RemaDays 2019

Podczas targów firma Canon zaprezentuje przegląd swoich najnowszych technologii cyfrowego druku oraz szereg aplikacji pokazujących możliwości wykorzystania druku do zastosowań reklamowych, artystycznych czy wnętrzarskich, oraz rozwiązania z zakresu CAD/GIS.

Szczególne miejsce na stoisku Canon zajmie najnowszy ploter płaski UV – Océ Arizona 1300 z serii, która poza wielowarstwowym drukiem i możliwością zadruku białym atramentem oferuje niemal nieograniczony potencjał aplikacji na wypukłych nośnikach, technologię utwardzania światłem UV oraz wyjątkową szybkość pracy – do 52,8 m2/h. Promowane będą także kompaktowe i wydajne plotery z serii Océ ColorWave 3000, przeznaczone do średnionakładowej produkcji dokumentacji technicznej CAD/GIS i grafiki, obsługujące szeroki zakres aplikacji i pozwalające uzyskać dokładność odwzorowania cienkich linii i elementów graficznych na tańszych mediach dzięki technologii Océ TonerPearls.

Na ekspozycji będzie też możliwość zapoznania się z możliwościami serii urządzeń imagePRESS C850 – tonerowych drukarek produkcyjnych na papier cięty, przeznaczonych do wszechstronnej i elastycznej obsługi nośników w środowisku produkcyjnym. Mają funkcję czerwonego lasera R-VCSEL, która zapewnia rozdzielczość 2400 × 2400 dpi, oraz Compact Registration Module do precyzyjnego pasowania przedniej i tylnej strony z automatyczną korekcją przekrzywienia i precyzyjnym rozmieszczaniem obrazów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu