Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Oferta Canon na targi RemaDays 2019

Oferta Canon na targi RemaDays 2019

Podczas targów firma Canon zaprezentuje przegląd swoich najnowszych technologii cyfrowego druku oraz szereg aplikacji pokazujących możliwości wykorzystania druku do zastosowań reklamowych, artystycznych czy wnętrzarskich, oraz rozwiązania z zakresu CAD/GIS.

Szczególne miejsce na stoisku Canon zajmie najnowszy ploter płaski UV – Océ Arizona 1300 z serii, która poza wielowarstwowym drukiem i możliwością zadruku białym atramentem oferuje niemal nieograniczony potencjał aplikacji na wypukłych nośnikach, technologię utwardzania światłem UV oraz wyjątkową szybkość pracy – do 52,8 m2/h. Promowane będą także kompaktowe i wydajne plotery z serii Océ ColorWave 3000, przeznaczone do średnionakładowej produkcji dokumentacji technicznej CAD/GIS i grafiki, obsługujące szeroki zakres aplikacji i pozwalające uzyskać dokładność odwzorowania cienkich linii i elementów graficznych na tańszych mediach dzięki technologii Océ TonerPearls.

Na ekspozycji będzie też możliwość zapoznania się z możliwościami serii urządzeń imagePRESS C850 – tonerowych drukarek produkcyjnych na papier cięty, przeznaczonych do wszechstronnej i elastycznej obsługi nośników w środowisku produkcyjnym. Mają funkcję czerwonego lasera R-VCSEL, która zapewnia rozdzielczość 2400 × 2400 dpi, oraz Compact Registration Module do precyzyjnego pasowania przedniej i tylnej strony z automatyczną korekcją przekrzywienia i precyzyjnym rozmieszczaniem obrazów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu