Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Oferta Domino na targi Labelexpo Europe 2019

Oferta Domino na targi Labelexpo Europe 2019

Podczas tegorocznych targów Labelexpo (Bruksela, 24–27 września br.) Domino Digital Printing Solutions zaprezentuje hybrydową maszynę do cyfrowego druku etykiet – siedmiokolorowy model N610i z podwójnym białym kolorem, drukujący na wstędze o szerokości 333 mm w prędkości flekso (do 75 m/min) z rozdzielczością 600 dpi. Maszyna wyposażona jest w technologię Domino i-Tech WebRev, która w połączeniu z buforami AB Graphic Digicon 3 pozwala na równoczesne kończenie jednego zadania i zaczynanie następnego.
Na stoisku (hala 9, 9A60 i 9B50) będzie obecny Arkadiusz Jaśniewski, dyrektor działu druku cyfrowego firmy Intrex, będącej dystrybutorem urządzeń Domino na polskim rynku.

Odwiedzający stoisko producenta będą mogli uczestniczyć w codziennych pokazach pracy maszyny N610i, które zademonstrują kompletny cykl produkcyjny trzech różnych zadań w systemie just-in-time (druk, wykończenie, rozcięcie, kontrola i zapakowanie do pudełek, z uwzględnieniem zmian podłoża, matryc, folii i lakieru) w mniej niż 20 minut! Pokazy odbędą się o godz. 10.30 i 14.00.

Informacja reklamowa

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Instytut Pantone, funkcjonujący w obrębie firmy Pantone, tradycyjnie ogłosił kolor, który będzie dominował w przyszłym roku w wielu branżach – w tym w modzie, wyposażeniu wnętrz i wzornictwie przemysłowym. Tym razem wybrano kolor numer 19-4052, noszący nazwę Classic Blue. Ponieważ jest on harmonijny i stonowany, elegancki w swej prostocie, a zarazem relaksujący i uspokajający – wszystkie te jego cechy według specjalistów mają być odpowiedzią na naszą potrzebę spokoju i ukojenia.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych nieustannie podejmuje próby zmiany przepisów hamujących rozwój branży, o czym pisaliśmy już na łamach „Świata DRUKU”. Duże wsparcie w tej sprawie okazała także Krajowa Izba Gospodarcza, z którą PIAP od lat współpracuje. Andrzej Arendarski, prezes KIG, wystosował list do Ministra Finansów Jerzego Kwiecińskiego, w którym zarekomendował podniesienie limitów na nieodpłatne przekazywanie przez firmy upominków osobom trzecim do 200 zł, oraz ocenił skutki tej zmiany dla finansów publicznych. PIAP nadal prosi o podpisanie petycji w tej sprawie. Ponadto Izba próbuje zawalczyć o inne rozwiązanie kwestii limitów – zniesienie obowiązku ewidencji, który dla klientów jest dosyć uciążliwy. To próba podejścia do tematu od zupełnie innej strony. W tym celu Izba nawiązała współpracę z kancelarią, która przygotuje analizę sytuacji i zaproponuje scenariusz działań.

Firma Ricoh poinformowała, że podczas najbliższych targów drupa, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach 16–26 czerwca 2020 r., zaprezentuje najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertę swoich rozwiązań w historii udziału firmy w tym wydarzeniu. Ekspozycja zajmie powierzchnię 1,8 tys. m².

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu