Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Oferta Kongsberg PCS na targi Fespa

Oferta Kongsberg PCS na targi Fespa

Cyfrowy stół tnący Kongsberg C20

Kongsberg Precision Cutting Systems podczas trwających w Amsterdamie targów FESPA Global Print Expo (12–15 października 2021 r.) prezentuje swoje najnowsze rozwiązania do cyfrowego finishingu. Wśród nich na stoisku producenta znalazł się kompaktowy stół tnący C20 i jego wielkoformatowy „kuzyn” – model C64.

Kongsberg C20 to najmniejsze (1,6 m × 1,4 m) z dostępnych na rynku urządzeń tego typu, jednak oferuje wszystkie profesjonalne funkcje serii Kongsberg C, znanej z wysokiej produktywności. Jest wyposażony w narzędzie VariAngle, umożliwiające cięcie pod dowolnym kątem od 0˚ do 60˚ przy dużych prędkościach. „Zarówno przemysłowe, jak i małe sklepy z szyldami wymagają szybkiego stołu do cięcia, aby nadążyć za procesem produkcyjnym, ale powierzchnia podłogi jest na wagę złota, a wysokie koszty posiadania lub wynajmu powierzchni stanowią poważny problem dla wielu na rynku szyldów i ekspozycji. Dzięki nowemu modelowi C20 firmy te nie muszą już iść na kompromis w zakresie produkcji i jakości ze względu na brak dostępnej powierzchni. Dzięki narzędziu VariAngle projektanci zyskali ogromną swobodę w twórczej pracy, dodatkowo ta funkcja całkowicie eliminuje potrzebę zatrzymywania produkcji podczas wymiany narzędzi, drastycznie skracając czas ustawiania i zwiększając prędkość cięcia” – mówi Wim Brunsting, dyrektor sprzedaży na Europę i Bliski Wschód w Kongsberg PCS.

Model Kongsberg C64 o obszarze roboczym 3,21 m × 3,20 m oferuje maksymalnie uproszczoną i ciągłą produkcję dużych ilości wielkoformatowych materiałów z zakresu soft signage i tekstyliów. Urządzenie to zawiera automatyczny podajnik rolkowy, dzięki któremu użytkownik uzyskuje idealny efekt cięcia nawet najtrudniejszych materiałów. Wbudowane oprogramowanie Kongsberg iPC kompensuje wszelkie zniekształcenia, a algorytm rejestracji krzywych określa dokładny rozmiar cięcia, biorąc pod uwagę wszystkie właściwości materiału dotyczące kurczenia się czy rozciągania.

Cyfrowy stół tnący Kongsberg C64

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.