Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Oferta firmy HP na targi FESPA Global Print Expo 2020

Oferta firmy HP na targi FESPA Global Print Expo 2020

Firma HP będzie obecna zarówno na głównych targach Fespa (24–27 marca 2020 r.), jak i na odbywających się równolegle, debiutujących targach Sportswear Pro, poświęconych produkcji odzieży sportowej. Technologie, które zostaną zaprezentowane w Madrycie, obejmują wielkoformatowe rozwiązania z portfolio HP, takie jak technologia HP Stitch do drukowania tkanin, technologia HP Latex oraz drukarka HP DesignJet Z9. Na stoisku dostępni będą specjaliści oraz szeroka gama aplikacji pokazujących możliwości technologii HP. W strefie targów Sportswear Pro producent będzie prowadzić sesje warsztatowe, aby pokazać odwiedzającym, jakie rezultaty mogą osiągnąć dzięki wykorzystaniu drukarek cyfrowych HP do druku na tekstyliach, ze szczególnym podkreśleniem zapewnianej przez nie powtarzalności kolorystycznej, spójności i skalowalności biznesowej na tym rynku.

„Jesteśmy firmą pełną twórców, myślicieli i wynalazców i wiemy, że tam, gdzie spotykają się światy cyfrowy i fizyczny, wyobraźnia staje się realna, a możliwości zamieniają się w fakty. Chcemy uwolnić wyobraźnię naszych klientów, aby pomóc im w rozwoju, a jednocześnie pokazać, w jaki sposób technologia HP może umożliwić im osiąganie najlepszych wyników. Oprócz demonstracji technologii, celem HP jest inspirowanie dostawców usług poligraficznych do odkrywania świata kreatywności i innowacji, które będą mogli przemienić w mierzalne korzyści. Dlatego na obu stoiskach podczas madryckich targów nasi specjaliści będą do dyspozycji i będą prowadzić rozmowy mające pokazać zwiedzającym drogę do osiągnięcia ich celów biznesowych. Goście naszego stoiska na targach FESPA Global Print Expo 2020 będą mogli doświadczyć ‘Reality that Unlocks Imagination’ (rzeczywistości, która odblokowuje wyobraźnię)” – powiedział rzecznik firmy HP.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.