Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Oferta firmy HP na targi FESPA Global Print Expo 2020

Oferta firmy HP na targi FESPA Global Print Expo 2020

Firma HP będzie obecna zarówno na głównych targach Fespa (24–27 marca 2020 r.), jak i na odbywających się równolegle, debiutujących targach Sportswear Pro, poświęconych produkcji odzieży sportowej. Technologie, które zostaną zaprezentowane w Madrycie, obejmują wielkoformatowe rozwiązania z portfolio HP, takie jak technologia HP Stitch do drukowania tkanin, technologia HP Latex oraz drukarka HP DesignJet Z9. Na stoisku dostępni będą specjaliści oraz szeroka gama aplikacji pokazujących możliwości technologii HP. W strefie targów Sportswear Pro producent będzie prowadzić sesje warsztatowe, aby pokazać odwiedzającym, jakie rezultaty mogą osiągnąć dzięki wykorzystaniu drukarek cyfrowych HP do druku na tekstyliach, ze szczególnym podkreśleniem zapewnianej przez nie powtarzalności kolorystycznej, spójności i skalowalności biznesowej na tym rynku.

„Jesteśmy firmą pełną twórców, myślicieli i wynalazców i wiemy, że tam, gdzie spotykają się światy cyfrowy i fizyczny, wyobraźnia staje się realna, a możliwości zamieniają się w fakty. Chcemy uwolnić wyobraźnię naszych klientów, aby pomóc im w rozwoju, a jednocześnie pokazać, w jaki sposób technologia HP może umożliwić im osiąganie najlepszych wyników. Oprócz demonstracji technologii, celem HP jest inspirowanie dostawców usług poligraficznych do odkrywania świata kreatywności i innowacji, które będą mogli przemienić w mierzalne korzyści. Dlatego na obu stoiskach podczas madryckich targów nasi specjaliści będą do dyspozycji i będą prowadzić rozmowy mające pokazać zwiedzającym drogę do osiągnięcia ich celów biznesowych. Goście naszego stoiska na targach FESPA Global Print Expo 2020 będą mogli doświadczyć ‘Reality that Unlocks Imagination’ (rzeczywistości, która odblokowuje wyobraźnię)” – powiedział rzecznik firmy HP.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w specjalnie opracowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed potencjalnym zagrożeniem ze strony złośliwego oprogramowania.

Firma UPM Raflatac poinformowała o działaniach podjętych w celu zwiększenie mocy produkcyjnych i umocnienia pozycji na szybko rozwijającym się rynku bezpodkładowych materiałów etykietowych do zadruku termicznego. Inwestycja o wartości 13 mln euro obejmuje budowę linii powlekania dla produktów linerless w zakładzie w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz zwiększenie zdolności do cięcia i pakowania. Nowa linia, zwiększająca możliwości wytwórcze firmy o 100 mln m2, ma zostać uruchomiona pod koniec 2021 r.

Firma Highcon ogłosiła, że po udanym wprowadzeniu spółki na giełdę w Tel Awiwie, w wyniku której zgromadziła 45 mln dolarów, dokonano kilku zmian personalnych mających na celu wzmocnienie kadry zarządzającej. Nowym prezesem zarządu Highcon został Alon Bar-Shany, mający 25-letnie doświadczenie w branży poligraficznej, w ostatnim czasie pełniący funkcję dyrektora generalnego HP Indigo. Zmiana nastąpiła także na stanowisku wiceprezesa ds. marketingu – został nim Simon Lewis, który również przeszedł z HP Indigo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.