Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Oferta firmy HP na targi FESPA Global Print Expo 2020

Oferta firmy HP na targi FESPA Global Print Expo 2020

Firma HP będzie obecna zarówno na głównych targach Fespa (24–27 marca 2020 r.), jak i na odbywających się równolegle, debiutujących targach Sportswear Pro, poświęconych produkcji odzieży sportowej. Technologie, które zostaną zaprezentowane w Madrycie, obejmują wielkoformatowe rozwiązania z portfolio HP, takie jak technologia HP Stitch do drukowania tkanin, technologia HP Latex oraz drukarka HP DesignJet Z9. Na stoisku dostępni będą specjaliści oraz szeroka gama aplikacji pokazujących możliwości technologii HP. W strefie targów Sportswear Pro producent będzie prowadzić sesje warsztatowe, aby pokazać odwiedzającym, jakie rezultaty mogą osiągnąć dzięki wykorzystaniu drukarek cyfrowych HP do druku na tekstyliach, ze szczególnym podkreśleniem zapewnianej przez nie powtarzalności kolorystycznej, spójności i skalowalności biznesowej na tym rynku.

„Jesteśmy firmą pełną twórców, myślicieli i wynalazców i wiemy, że tam, gdzie spotykają się światy cyfrowy i fizyczny, wyobraźnia staje się realna, a możliwości zamieniają się w fakty. Chcemy uwolnić wyobraźnię naszych klientów, aby pomóc im w rozwoju, a jednocześnie pokazać, w jaki sposób technologia HP może umożliwić im osiąganie najlepszych wyników. Oprócz demonstracji technologii, celem HP jest inspirowanie dostawców usług poligraficznych do odkrywania świata kreatywności i innowacji, które będą mogli przemienić w mierzalne korzyści. Dlatego na obu stoiskach podczas madryckich targów nasi specjaliści będą do dyspozycji i będą prowadzić rozmowy mające pokazać zwiedzającym drogę do osiągnięcia ich celów biznesowych. Goście naszego stoiska na targach FESPA Global Print Expo 2020 będą mogli doświadczyć ‘Reality that Unlocks Imagination’ (rzeczywistości, która odblokowuje wyobraźnię)” – powiedział rzecznik firmy HP.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

w tym trudnym dla nas wszystkich czasie mamy do czynienia z wyzwaniami, które wpływają zarówno na nasze życie prywatne, jak i prowadzoną przez nas działalność. Wydawać by się mogło, że mamy mniej pracy – nic bardziej mylnego. Dynamiczne zmiany w otoczeniu powodują, że nasz zespół pozostaje w ciągłej gotowości do informowania Państwa o bieżącej sytuacji oraz dostosowania naszych planów wydawniczych do obecnych realiów. Na szczęście wiemy z rozmów z Państwem, że w naszej branży dużo się dzieje, gros drukarń pracuje pełną parą, a dostawcy starają się zrealizować spływające zamówienia.
Pomimo utrudnień związanych z epidemią COVID-19 branża poligraficzna wciąż się rozwija, a my dowiadujemy się o nowościach, które są wprowadzane na rynek, mimo że najważniejsze targi są odwoływane, i o tym, że w wielu zakładach uruchamiane są nowe maszyny.

Wiele firm związanych z poligrafią, działających na polskim rynku, czynnie włączyło się do walki z agresywnym koronawirusem. Jedni – jak np. RSC Auto ID Distribution i OOH magazine – organizują zbiórki pieniężne i rzeczowe, których efekty zostaną przekazane bezpośrednio do odpowiednich służb lub na zakup środków ochronnych i sprzętu medycznego, inni informują – jak np. HP, Atrium czy Ptak Warsaw Expo – o podejmowanych działaniach mających wspomóc służbę zdrowia.
Zobacz, jak możesz pomóc.

Od kwietnia br. Heidelberg wprowadzi na rynek – jak zapowiada – najbardziej inteligentnego i zautomatyzowanego Speedmastera do produkcji seryjnej. Całkowicie przeprojektowana generacja Prinect Press Center z nowym systemem operacyjnym Speedmaster zapewnia funkcjonalność Push to Stop i połączenie z chmurą Prinect dla każdego Speedmastera. Wiele nowych cyfrowych systemów wspomagających, takich jak Wash Assistant lub Intellirun na Wallscreen XL, zmienia pulpit obsługi Prinect w nowoczesną stację roboczą z nowym, większym 24-calowym ekranem dotykowym i oświetleniem LED.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.