Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Omet na Labelexpo 2019

Omet na Labelexpo 2019

Główną atrakcją stoiska firma Omet podczas targów Labelexpo 2019 (Bruksela, 24–27 września br.) będzie nowa maszyna z linii XFlex X7 o szerokości wstęgi 670 mm do produkcji opakowań elastycznych i druku etykiet samoprzylepnych. Prezentowane będą także: hybrydowa maszyna XJet (wyposażona w moduł cyfrowy firmy Durst do produkcji etykiet termokurczliwych z łączonym drukiem), maszyna iFlex (będzie ona prezentowana w konfiguracji ośmiokolorowej z zastosowaniem systemu UV LED) oraz urządzenie do metody produkcji etykiet na bardzo cienkich podłożach z możliwością sztancowania (opracowane razem z firmami Ritrama i Spilker).

Na targach Labelexpo 2019 w Brukseli, na stoisku o łącznej powierzchni 680 m2, firma Omet zaprezentuje trzy maszyny. Wśród wielu innowacjnich znajdzie się nowa maszyna flexograficzna z linii XFlex X7 o szerokości wstęgi 670 mm, główna atrakcja stoiska Labelexpo 2019, przeznaczona do produkcji opakowań elastycznych a także druku etykiet samoprzylepnych.

Specjalnie dla klientów, którzy interesują się maszyną cyfrową, firma Omet zaprezentuje hybrydową maszynę XJet, która wyposażona jest w moduł cyfrowy firmy Durst. Jest ona w stanie wytwarzać etykiety termokurczliwe (shrink sleeves) z łączonym drukiem.

Omet również pokaże maszynę iFlex, która będzie prezentowana w konfiguracji ośmiokolorowej z zastosowaniem systemu UV LED. To rozwiązanie pozwala na znaczne oszczędności energii i doskonale suszy przy dużej prędkości. W przeciwieństwie do innych podstawowych urządzeń na rynku, iFlex jest wyposażony w kilka nowych i bardzo wyrafinowanych funkcji, które pomogą drukarkniom zmniejszyć ilość odpadów podczas procesu produkcyjnego, czas na zmianę pracy i ogólne koszty utrzymania.

Dodatkowo będzie można zobaczyć urządzenie, które zostało opracowane razem z firmami Ritrama i Spilker, do metody produkcji etykiet na bardzo cienkich podłożach z możliwością sztancowania. Większość innowacji, które będą zaprezentowane na targach, zostały opracowane w ekologicznej perspektywie, zgodnie z projektem „OMET - zielona strona druku”.

Do dyspozycji klientów z Polski będą specjaliści z firmy Omet oraz przedstawiciele firmy Omigraf, wyłącznego dystrybutora maszyn i urządzeń firmy Omet na Polskę.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już dziś w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) startują targi FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C11 (hala III) oraz po ekspresową dawkę wiedzy na temat zarządzania barwą podczas dwudniowych, już 6. warsztatów z cyklu „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, które tradycyjnie poprowadzą eksperci w dziedzinie Color Managementu.
Myśląc o jesiennych spotkaniach z naszymi Czytelnikami, pragniemy przypomnieć, że tylko do 30 września br. gwarantowane są pokoje w hotelu Czarny Potok, gdzie odbędzie się 14. edycja konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” (Krynica-Zdrój, 24–25 października 2019 r.).

Jako firma innowacyjna czujemy się zobligowani do zaskakiwania zarówno klientów obecnych, jak i przyszłych, dlatego podczas Labelexpo Europe na stoisku FLEXcon (hala 4, B58) zaprezentujemy nowe rozwiązania. Będziemy prezentować znaną już Państwu linię produktową THERMLfilm Advantage, przeznaczoną do najczęściej używanych procesów drukowania (cyfrowy, konwencjonalny, TTR). Pokażemy też możliwości serii THERMLfilm Chemgard i Chemgard II, jak również lane winyle, czarne poliestry. Będzie możliwość przetestowania klejów silikonowych oraz naszych nowych klejów akrylowych i akrylowo-kauczukowych. Na stoisku znajdzie się również nasze nowe, wprowadzone na rynek wiosną tego roku rozwiązania – ultracienka (12µ), niewidoczna i odporna na plastyfikator folia do laminowania – FLEXcon® THINlam.

Targi TAROPAK. Najważniejsze Targi Opakowań w Polsce. Setki wystawców, nowości, premiery rynkowe, innowacyjne rozwiązania – to wszystko rozmieszczone w przestrzeni wystawienniczej Międzynarodowych Targów Poznańskich.
NOWOŚĆ! Konferencja i strefa e-commerce, której partnerem głównym zostało Allegro. 3 dni spotkań z wspaniałymi prelegentami. Pierwszy dzień wydarzenia (30.09) poświęcony zostanie opakowaniom w e-commerce, drugi (01.10) – logistyce i magazynowaniu, zaś trzeci (02.10) – zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu