Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Omet na Labelexpo 2019

Omet na Labelexpo 2019

Główną atrakcją stoiska firma Omet podczas targów Labelexpo 2019 (Bruksela, 24–27 września br.) będzie nowa maszyna z linii XFlex X7 o szerokości wstęgi 670 mm do produkcji opakowań elastycznych i druku etykiet samoprzylepnych. Prezentowane będą także: hybrydowa maszyna XJet (wyposażona w moduł cyfrowy firmy Durst do produkcji etykiet termokurczliwych z łączonym drukiem), maszyna iFlex (będzie ona prezentowana w konfiguracji ośmiokolorowej z zastosowaniem systemu UV LED) oraz urządzenie do metody produkcji etykiet na bardzo cienkich podłożach z możliwością sztancowania (opracowane razem z firmami Ritrama i Spilker).

Na targach Labelexpo 2019 w Brukseli, na stoisku o łącznej powierzchni 680 m2, firma Omet zaprezentuje trzy maszyny. Wśród wielu innowacjnich znajdzie się nowa maszyna flexograficzna z linii XFlex X7 o szerokości wstęgi 670 mm, główna atrakcja stoiska Labelexpo 2019, przeznaczona do produkcji opakowań elastycznych a także druku etykiet samoprzylepnych.

Specjalnie dla klientów, którzy interesują się maszyną cyfrową, firma Omet zaprezentuje hybrydową maszynę XJet, która wyposażona jest w moduł cyfrowy firmy Durst. Jest ona w stanie wytwarzać etykiety termokurczliwe (shrink sleeves) z łączonym drukiem.

Omet również pokaże maszynę iFlex, która będzie prezentowana w konfiguracji ośmiokolorowej z zastosowaniem systemu UV LED. To rozwiązanie pozwala na znaczne oszczędności energii i doskonale suszy przy dużej prędkości. W przeciwieństwie do innych podstawowych urządzeń na rynku, iFlex jest wyposażony w kilka nowych i bardzo wyrafinowanych funkcji, które pomogą drukarkniom zmniejszyć ilość odpadów podczas procesu produkcyjnego, czas na zmianę pracy i ogólne koszty utrzymania.

Dodatkowo będzie można zobaczyć urządzenie, które zostało opracowane razem z firmami Ritrama i Spilker, do metody produkcji etykiet na bardzo cienkich podłożach z możliwością sztancowania. Większość innowacji, które będą zaprezentowane na targach, zostały opracowane w ekologicznej perspektywie, zgodnie z projektem „OMET - zielona strona druku”.

Do dyspozycji klientów z Polski będą specjaliści z firmy Omet oraz przedstawiciele firmy Omigraf, wyłącznego dystrybutora maszyn i urządzeń firmy Omet na Polskę.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Flint Group Flexographic poinformowała o poszerzeniu portfolio o nową fleksograficzną płytę drukową z płaskim punktem, o bardzo niskiej twardości – nyloflex FTL Digital. Jest ona przeznaczona do druku farbami wodnymi na podłożach mających wyższą zawartość włókien pochodzących z recyklingu, na papierze i tekturze falistej.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych wraz Kancelarią Tax-Lex w styczniu tego roku w swoim piśmie zarekomendowała Ministerstwu Finansów zmiany dotyczące między innymi zniesienia obowiązku prowadzenia ewidencji upominków reklamowych. Ministerstwo odniosło się do przedstawionych rozwiązań, niestety negatywnie. Swoją decyzję argumentuje m.in. zbyt dużymi kosztami dla budżetu państwa, ryzykiem powstania „dziur w prawie” wykorzystywanych przez przedsiębiorców oraz obecną sytuacją związaną z pandemią Covid-19.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.