Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Omet na Labelexpo 2019

Omet na Labelexpo 2019

Główną atrakcją stoiska firma Omet podczas targów Labelexpo 2019 (Bruksela, 24–27 września br.) będzie nowa maszyna z linii XFlex X7 o szerokości wstęgi 670 mm do produkcji opakowań elastycznych i druku etykiet samoprzylepnych. Prezentowane będą także: hybrydowa maszyna XJet (wyposażona w moduł cyfrowy firmy Durst do produkcji etykiet termokurczliwych z łączonym drukiem), maszyna iFlex (będzie ona prezentowana w konfiguracji ośmiokolorowej z zastosowaniem systemu UV LED) oraz urządzenie do metody produkcji etykiet na bardzo cienkich podłożach z możliwością sztancowania (opracowane razem z firmami Ritrama i Spilker).

Na targach Labelexpo 2019 w Brukseli, na stoisku o łącznej powierzchni 680 m2, firma Omet zaprezentuje trzy maszyny. Wśród wielu innowacjnich znajdzie się nowa maszyna flexograficzna z linii XFlex X7 o szerokości wstęgi 670 mm, główna atrakcja stoiska Labelexpo 2019, przeznaczona do produkcji opakowań elastycznych a także druku etykiet samoprzylepnych.

Specjalnie dla klientów, którzy interesują się maszyną cyfrową, firma Omet zaprezentuje hybrydową maszynę XJet, która wyposażona jest w moduł cyfrowy firmy Durst. Jest ona w stanie wytwarzać etykiety termokurczliwe (shrink sleeves) z łączonym drukiem.

Omet również pokaże maszynę iFlex, która będzie prezentowana w konfiguracji ośmiokolorowej z zastosowaniem systemu UV LED. To rozwiązanie pozwala na znaczne oszczędności energii i doskonale suszy przy dużej prędkości. W przeciwieństwie do innych podstawowych urządzeń na rynku, iFlex jest wyposażony w kilka nowych i bardzo wyrafinowanych funkcji, które pomogą drukarkniom zmniejszyć ilość odpadów podczas procesu produkcyjnego, czas na zmianę pracy i ogólne koszty utrzymania.

Dodatkowo będzie można zobaczyć urządzenie, które zostało opracowane razem z firmami Ritrama i Spilker, do metody produkcji etykiet na bardzo cienkich podłożach z możliwością sztancowania. Większość innowacji, które będą zaprezentowane na targach, zostały opracowane w ekologicznej perspektywie, zgodnie z projektem „OMET - zielona strona druku”.

Do dyspozycji klientów z Polski będą specjaliści z firmy Omet oraz przedstawiciele firmy Omigraf, wyłącznego dystrybutora maszyn i urządzeń firmy Omet na Polskę.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju zaprasza na dwie letnie wystawy tematyczne. Pierwsza ekspozycja, zatytułowana „Czy to dżuma, czy cholera? Epidemie na ziemi kłodzkiej”, omawia 30 największych na świecie epidemii od czasów biblijnych do 2020 r., podając ich przyczyny, przebieg i skutki. Druga wystawa – „Sztuka pisania” – dotyczy kaligrafii. Jej zadaniem jest przypomnienie tej jedynej niegdyś formy sporządzania ksiąg czy listów, wypartej współcześnie na rzecz nowoczesnych technologii.

W dniach 29–30 sierpnia 2020 r. w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi odbędzie się kameralna konferencja dotyczącą technik introligatorstwa i jego historii – Spotkanie Introligatorów Polskich.

Brytyjski producent popularnej whiskey Johnnie Walker, firma Diageo, chce w przyszłym roku wprowadzić do sprzedaży butelkę wykonaną ze sprasowanej i utwardzonej miazgi drzewnej, pokrytej od wewnątrz specjalnymi powłokami barierowymi, które mają nie wchodzić w interakcje z napojami. Tym samym nie będzie tam warstwy plastiku, zapobiegającej wyciekaniu płynu, a całość będzie całkowicie zdatna do recyklingu. Producentem opakowania jest firma Pulpex Limited.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.