Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Pantera Müller Martini w berlińskiej drukarni

Pantera Müller Martini w berlińskiej drukarni

Od lewej: Sven Regen i Sebastian Preissler

Berlińska drukarnia PieReg Druckcenter Berlin GmbH uzupełniła swój park maszynowy o maszynę zbierającą 3692 firmy Müller Martini, aby zlikwidować lukę w procesie produkcji książek i broszur w miękkiej oprawie. Działająca od 15 lat firma dotąd obróbkę małych i średnich zleceń na oprawę bezszyciową musiała zlecać podwykonawcom.

Maszyna zbierająca 3692 zapewnia, dzięki wysokiemu komfortowi obsługi i dużej zmienności formatowej, wydajną obróbkę małych i średnich zleceń na oprawę bezszyciową. Oferuje szybkie przezbrajanie, szybkie osiąganie wydajności i nieprzerwaną produkcję, ponadto system weryfikacji książki, zapobiegający produkcji z niewłaściwie narządzonymi arkuszami – AsirCode. Po zainstalowaniu 12-stanowiskowego urządzenia drukarnia PieReg zyskała niezależność oraz wydajniejszą i bardziej ekonomiczną produkcję, także dzięki uproszczeniu procesu logistycznego. „Mamy teraz lepszą kontrolę nad standardami jakości produktów końcowych, ponieważ wszystkie etapy produkcji wykonują nasi pracownicy pod jednym dachem. Pantera działa teraz na trzy zmiany, wiąże raporty biznesowe, broszury polityczne, katalogi ze sztuką i podróżami, czasopisma, podręczniki i uliczne mapy w nakładach od 500 do 20 tys. kopii. Działamy teraz z większym impetem i chcemy stać się najlepszą drukarką w Berlinie” – mówi Sven Regen, dyrektor zarządzający i współwłaściciel PieReg. Kierownik produkcji, Sebastian Preissler, dodaje, że o inwestycji w rozwiązanie oferowane przez Müller Martini zdecydowały solidna konstrukcja maszyny i jej kompaktowa budowa, a także pakiet usług około- i posprzedażowych zapewnianych przez producenta.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu