Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Pantera Müller Martini w berlińskiej drukarni

Pantera Müller Martini w berlińskiej drukarni

Od lewej: Sven Regen i Sebastian Preissler

Berlińska drukarnia PieReg Druckcenter Berlin GmbH uzupełniła swój park maszynowy o maszynę zbierającą 3692 firmy Müller Martini, aby zlikwidować lukę w procesie produkcji książek i broszur w miękkiej oprawie. Działająca od 15 lat firma dotąd obróbkę małych i średnich zleceń na oprawę bezszyciową musiała zlecać podwykonawcom.

Maszyna zbierająca 3692 zapewnia, dzięki wysokiemu komfortowi obsługi i dużej zmienności formatowej, wydajną obróbkę małych i średnich zleceń na oprawę bezszyciową. Oferuje szybkie przezbrajanie, szybkie osiąganie wydajności i nieprzerwaną produkcję, ponadto system weryfikacji książki, zapobiegający produkcji z niewłaściwie narządzonymi arkuszami – AsirCode. Po zainstalowaniu 12-stanowiskowego urządzenia drukarnia PieReg zyskała niezależność oraz wydajniejszą i bardziej ekonomiczną produkcję, także dzięki uproszczeniu procesu logistycznego. „Mamy teraz lepszą kontrolę nad standardami jakości produktów końcowych, ponieważ wszystkie etapy produkcji wykonują nasi pracownicy pod jednym dachem. Pantera działa teraz na trzy zmiany, wiąże raporty biznesowe, broszury polityczne, katalogi ze sztuką i podróżami, czasopisma, podręczniki i uliczne mapy w nakładach od 500 do 20 tys. kopii. Działamy teraz z większym impetem i chcemy stać się najlepszą drukarką w Berlinie” – mówi Sven Regen, dyrektor zarządzający i współwłaściciel PieReg. Kierownik produkcji, Sebastian Preissler, dodaje, że o inwestycji w rozwiązanie oferowane przez Müller Martini zdecydowały solidna konstrukcja maszyny i jej kompaktowa budowa, a także pakiet usług około- i posprzedażowych zapewnianych przez producenta.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu