Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Pantera Müller Martini w berlińskiej drukarni

Pantera Müller Martini w berlińskiej drukarni

Od lewej: Sven Regen i Sebastian Preissler

Berlińska drukarnia PieReg Druckcenter Berlin GmbH uzupełniła swój park maszynowy o maszynę zbierającą 3692 firmy Müller Martini, aby zlikwidować lukę w procesie produkcji książek i broszur w miękkiej oprawie. Działająca od 15 lat firma dotąd obróbkę małych i średnich zleceń na oprawę bezszyciową musiała zlecać podwykonawcom.

Maszyna zbierająca 3692 zapewnia, dzięki wysokiemu komfortowi obsługi i dużej zmienności formatowej, wydajną obróbkę małych i średnich zleceń na oprawę bezszyciową. Oferuje szybkie przezbrajanie, szybkie osiąganie wydajności i nieprzerwaną produkcję, ponadto system weryfikacji książki, zapobiegający produkcji z niewłaściwie narządzonymi arkuszami – AsirCode. Po zainstalowaniu 12-stanowiskowego urządzenia drukarnia PieReg zyskała niezależność oraz wydajniejszą i bardziej ekonomiczną produkcję, także dzięki uproszczeniu procesu logistycznego. „Mamy teraz lepszą kontrolę nad standardami jakości produktów końcowych, ponieważ wszystkie etapy produkcji wykonują nasi pracownicy pod jednym dachem. Pantera działa teraz na trzy zmiany, wiąże raporty biznesowe, broszury polityczne, katalogi ze sztuką i podróżami, czasopisma, podręczniki i uliczne mapy w nakładach od 500 do 20 tys. kopii. Działamy teraz z większym impetem i chcemy stać się najlepszą drukarką w Berlinie” – mówi Sven Regen, dyrektor zarządzający i współwłaściciel PieReg. Kierownik produkcji, Sebastian Preissler, dodaje, że o inwestycji w rozwiązanie oferowane przez Müller Martini zdecydowały solidna konstrukcja maszyny i jej kompaktowa budowa, a także pakiet usług około- i posprzedażowych zapewnianych przez producenta.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem z Państwa strony zdecydowaliśmy się przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do katalogu „Poligrafia na polskim rynku”. Zapraszamy Państwa do zaprezentowania oferty swojej firmy oraz zaktualizowania poligraficznej mapy Polski.
Katalog 2019 to specjalny dodatek do wydania lipcowo-sierpniowego miesięcznika „Świat DRUKU”, który trafi do rąk jego prenumeratorów, jak również będzie dystrybuowany w dodatkowej docelowej wysyłce do wybranych drukarń i agencji reklamowych. Będzie także towarzyszył naszej branży na targach i konferencjach Akademii Wiedzy aż do wyczerpania się nakładu. Planowany nakład katalogu „Poligrafia na polskim rynku” to 4 tys. egzemplarzy. Ten drukowany informator będzie podzielony na kategorie, zawierający wpisy teleadresowe firm związanych z branżą poligraficzną i branżami pokrewnymi: papierniczą, opakowaniową i wydawniczą.

W Barcelonie powstało Centrum Doskonałości Druku 3D i Produkcji Addytywnej firmy HP – największe na świecie i najbardziej zaawansowane centrum badań i rozwoju pracujące nad technologiami wspierającymi 4. rewolucję przemysłową. Na powierzchni 14 tys. m2 nad udoskonaleniem współczesnych procesów produkcyjnych pracować będą eksperci w dziedzinie druku 3D, wytwarzania addytywnego, inżynierii systemowej, analizy danych, oprogramowania, materiałoznawstwa, projektowania czy aplikacji.

Scodix, dostawca rozwiązań z zakresu udoskonaleń cyfrowych w przemyśle poligraficznym, wprowadza na rynek nowe oprogramowanie – Scodix Studio W2P. Oferuje ono elastyczne połączenie wszystkich głównych istniejących już projektów web-to-print i automatyzację nawet najbardziej wymagających zadań z tego zakresu. Dzięki znacznemu wzrostowi wartości, możliwemu dzięki uszlachetnionym cyfrowo produktom, oprogramowanie otwiera nowe możliwości generowania zysku w sektorze druku na żądanie zarówno w sektorze B2B, jak i B2C.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu