Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Papier Hop-Syn GO z rekomendacją producentów maszyn

Papier Hop-Syn GO z rekomendacją producentów maszyn

Syntetyczny papier Hop-Syn GO produkowany przez amerykańską firmę Hop Industries uzyskał rekomendację wiodących producentów cyfrowych i offsetowych maszyn drukujących wykorzystujących systemy utrwalania atramentu promieniami UV. Opracowany pierwotnie dla firmy HP z przeznaczeniem do jej cyfrowych maszyn z serii Indigo, papier Hop-Syn GO jest obecnie powszechnie stosowany w drukarniach wykorzystujących technikę rolowego druku cyfrowego i offsetowego.

Producent poleca go do produkcji m.in. kart menu, identyfikatorów, oznakowań POS, etykietek sklepowych czy obwolut i podkreśla jego niską podatność na wycieranie. Właściwość tę osiągnięto stosując w procesie jego wytwarzania kombinację polipropylenu i węglanu wapnia. Zdaniem producenta powierzchnia tego papieru lepiej reaguje też na eliminacje ładunku elektrostatycznego w porównaniu do materiałów wykonanych w całości z tworzywa sztucznego, czyli polistyrenu lub sztywnego PVC. Firma Hop Industries deklaruje stabilność konstrukcji papieru w zakresie od ok. -45 do 220˚C (-50 do 220F). Pozbawiona porów powierzchnia Hop-Syn GO ma też skutecznie wypierać wodę, tłuszcze i żrące chemikalia. Syntetyczny papier Hop-Syn GO jest pozycjonowany jako alternatywa dla jednostronnie powlekanych lub laminowanych podłoży papierowych. Oferowany jest w kolorze białym z gładkim, matowym wykończeniem. Dostępne są dwa warianty grubości – 0,08 i 0,10 mm, pięć wariantów rozmiaru arkusza, od 30 × 45 do 65 × 100 cm, a także w rolach o szerokości od 7,5 do 137,5 cm.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polscy przedsiębiorcy mają związane ręce – z jednej strony dostrzegają potencjał efektywnego narzędzia marketingowego, jakim jest gadżet reklamowy, a z drugiej strony ograniczają ich limity kwotowe na przekazywanie takich upominków. „Jeżeli nie chcemy zostać zalani przez falę tanich, kiepskiej jakości gadżetów, musimy zwiększyć limity, a zaproponowana przez nas kwota to nadal ułamek tego, co jest normą w innych krajach UE” – przekonuje prezes PIAP, Edyta Lisowska.

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu