Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Papiery Zanpack dostępne w wyższej gramaturze

Papiery Zanpack dostępne w wyższej gramaturze

Firma Zanders wprowadziła do swojego portfolio kilka nowych pozycji: karton Zanpack silk o gramaturze 450 g/m2 (podwójnie powlekany jednostronnie) oraz Zanpack silk2 (podwójnie powlekany dwustronnie) w wersjach o gramaturze 490 i 560 g/m2. Nowe, grubsze materiały zachowują właściwości charakterystyczne dla lżejszych wariantów – dostępnych od gramatury 180 g/m2.

Silk i silk2 to dwie z pięciu linii papierów Zanpack. Oprócz nich dostępne są jeszcze niepowlekany Zanpack touch z wyczuwalną ziarnistą strukturą powierzchni, Zanpack silk digital rekomendowany do drukowania krótkich serii i barwiony Zanpack tinted board. Wszystkie te produkty posiadają certyfikat FSC. Niebawem na rynek trafić mają zapowiedziane na początku roku powlekane papiery do inkjetu w wersji błyszczącej i matowej – Zanjet gloss i silk. Będą one przeznaczone do niskonakładowej produkcji materiałów reklamowych, np. kolorowych broszur, bezpośredniej korespondencji i książek w miękkich okładkach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

„Docieramy wszędzie” to nasze hasło przewodnie, które bierzemy bardzo dosłownie. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, a także na portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco zdajemy Państwu relacje z tego co dzieje się w naszej branży. Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszych profili na Facebooku, LinkedInie, Instagramie i YouTube!

Używana czy nowa? Od tego samego co zwykle dostawcy czy może tym razem od innego? Droższa, tańsza, z Chin czy z Niemiec? Wybór właściwej maszyny poligraficznej to skomplikowana sprawa, zwłaszcza że ceny tych zaawansowanych technicznie urządzeń niemal nigdy nie są niskie. Czym się kierować? Wielu mówi: profesjonalnym serwisem – niezależnie od pozostałych zmiennych. Sprawdziliśmy jak podchodzą do tego liczący się producenci.

Na profilu facebookowym polskiego oddziału Heidelberga, w dniu 24 lipca o godzinie 12:00 prowadzona będzie transmisja na żywo z drukarni CGS (presi.pl). Prezentowana będzie pracująca tam od ponad roku pierwsza w Polsce ośmiokolorowa maszyna Speedmaster XL 106 z systemem suszenia LED UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu