Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Papiery Zanpack dostępne w wyższej gramaturze

Papiery Zanpack dostępne w wyższej gramaturze

Firma Zanders wprowadziła do swojego portfolio kilka nowych pozycji: karton Zanpack silk o gramaturze 450 g/m2 (podwójnie powlekany jednostronnie) oraz Zanpack silk2 (podwójnie powlekany dwustronnie) w wersjach o gramaturze 490 i 560 g/m2. Nowe, grubsze materiały zachowują właściwości charakterystyczne dla lżejszych wariantów – dostępnych od gramatury 180 g/m2.

Silk i silk2 to dwie z pięciu linii papierów Zanpack. Oprócz nich dostępne są jeszcze niepowlekany Zanpack touch z wyczuwalną ziarnistą strukturą powierzchni, Zanpack silk digital rekomendowany do drukowania krótkich serii i barwiony Zanpack tinted board. Wszystkie te produkty posiadają certyfikat FSC. Niebawem na rynek trafić mają zapowiedziane na początku roku powlekane papiery do inkjetu w wersji błyszczącej i matowej – Zanjet gloss i silk. Będą one przeznaczone do niskonakładowej produkcji materiałów reklamowych, np. kolorowych broszur, bezpośredniej korespondencji i książek w miękkich okładkach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Wzorem lat ubiegłych także w tym roku podczas zbliżających się targów RemaDays Warsaw organizowana jest loteria dla zwiedzających. Z okazji jubileuszowej 15. edycji tego wydarzenia goście mają szansę wygrać każdego dnia telewizor Samsung 55” UHD. Wystarczy odwiedzić targi, wrzucić swoją wizytówką do specjalnej urny i pojawić się w dniach od 13 do 15 lutego na stoisku A2 w hali E o godz. 14.00, gdzie odbędą się losowania. Szczegóły konkursu w regulaminie dostępnym na stronie www.remadays.com.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu