Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Papiery Zanpack dostępne w wyższej gramaturze

Papiery Zanpack dostępne w wyższej gramaturze

Firma Zanders wprowadziła do swojego portfolio kilka nowych pozycji: karton Zanpack silk o gramaturze 450 g/m2 (podwójnie powlekany jednostronnie) oraz Zanpack silk2 (podwójnie powlekany dwustronnie) w wersjach o gramaturze 490 i 560 g/m2. Nowe, grubsze materiały zachowują właściwości charakterystyczne dla lżejszych wariantów – dostępnych od gramatury 180 g/m2.

Silk i silk2 to dwie z pięciu linii papierów Zanpack. Oprócz nich dostępne są jeszcze niepowlekany Zanpack touch z wyczuwalną ziarnistą strukturą powierzchni, Zanpack silk digital rekomendowany do drukowania krótkich serii i barwiony Zanpack tinted board. Wszystkie te produkty posiadają certyfikat FSC. Niebawem na rynek trafić mają zapowiedziane na początku roku powlekane papiery do inkjetu w wersji błyszczącej i matowej – Zanjet gloss i silk. Będą one przeznaczone do niskonakładowej produkcji materiałów reklamowych, np. kolorowych broszur, bezpośredniej korespondencji i książek w miękkich okładkach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy! Wygląda na to, że nareszcie przyszła wiosna. W związku z tym nasza redakcja wrzuca szósty bieg. Już niedługo trafi do Was numer kwietniowy „Świata DRUKU”, a tymczasem chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współtworzenia wydania majowego!

W dniach 17 i 18 kwietnia czekamy na Państwa na targach Packaging Innovations w warszawskim Centrum EXPO XXI. Stoisko C2, na które serdecznie zapraszamy, obfituje w pozytywną energię i... numery "Świata DRUKU" :)

„W ostatniej dekadzie zaszła bardzo duża zmiana w podejściu detalistów do marki własnej. Stała się ona jednym z centralnych elementów strategii rynkowej sieci handlowych oraz głównym wyznacznikiem ich pozycji na rynku” – pisze Joanna Kwiczor, ekspertka z branży retail i FMCG. Z jej ciekawego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie kroki podejmują duże sieci handlowe, by za pomocą marek własnych zdominować rynek FMCG.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu