Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Papiery Zanpack dostępne w wyższej gramaturze

Papiery Zanpack dostępne w wyższej gramaturze

Firma Zanders wprowadziła do swojego portfolio kilka nowych pozycji: karton Zanpack silk o gramaturze 450 g/m2 (podwójnie powlekany jednostronnie) oraz Zanpack silk2 (podwójnie powlekany dwustronnie) w wersjach o gramaturze 490 i 560 g/m2. Nowe, grubsze materiały zachowują właściwości charakterystyczne dla lżejszych wariantów – dostępnych od gramatury 180 g/m2.

Silk i silk2 to dwie z pięciu linii papierów Zanpack. Oprócz nich dostępne są jeszcze niepowlekany Zanpack touch z wyczuwalną ziarnistą strukturą powierzchni, Zanpack silk digital rekomendowany do drukowania krótkich serii i barwiony Zanpack tinted board. Wszystkie te produkty posiadają certyfikat FSC. Niebawem na rynek trafić mają zapowiedziane na początku roku powlekane papiery do inkjetu w wersji błyszczącej i matowej – Zanjet gloss i silk. Będą one przeznaczone do niskonakładowej produkcji materiałów reklamowych, np. kolorowych broszur, bezpośredniej korespondencji i książek w miękkich okładkach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Reprograf wraz firmą X-Rite organizuje w dniach 24–25 października w Łodzi w hotelu Iness spotkanie poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. Skierowane jest ono przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich dziedzin branży poligraficznej: od offsetu, przez druk opakowań, aż po druk wielkoformatowy.

Październikowy numer „Świata DRUKU” jest już w drukarni, a my intensywnie pracujemy nad kolejnym wydaniem naszego magazynu, do którego współtworzenia Państwa zachęcamy. Co znajdzie się w listopadowym wydaniu?

Głównymi tematami będą: urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych, usługowe przygotowalnie form drukowych, zarządzanie barwą, standaryzacja, proofing, kontrola jakości, Web-to-Print, software, a także rozwiązania do korespondencji masowej, faktoring i leasing dla branży poligraficznej, automatyzacja procesów produkcyjnych i projektowanie opakowań klasy premium.

Intrograf Lublin, producent opakowań kartonowych i ulotek dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i FMCG, świętuje 21-lecie powstania spółki i wkracza w nowy etap rozwoju, inwestując aż 25 mln zł w nowe technologie. Z tej okazji 19 października br. odbędzie się Dzień Otwarty w fabryce Intrografu przy ul. Vetterów w Lublinie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu