Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Poznańska firma SET Service Expo Team poszerza park maszynowy

Poznańska firma SET Service Expo Team poszerza park maszynowy

Firma SET Service Expo Team, zajmująca się projektowaniem i produkcją zabudowy stoisk na targi i eventy, poszerzyła swój park maszynowy o ploter Mutoh ValueJet 1324X.

„Nasza firma działa nieprzerwanie od 30 lat. Budujemy stoiska oraz obsługujemy wystawy i wydarzenia w całej Europie. Duża część z naszych klientów to zagraniczne i wymagające przedsiębiorstwa” – mówi Jakub Król, współwłaściciel firmy Service Expo Team, i dodaje: „Szukaliśmy plotera, który będzie solidny, łatwy w obsłudze i zagwarantuje powtarzalną, wysoką jakość prac. Mutoh ValueJet 1324X świetnie uzupełnił nasz park maszynowy, składający się z ploterów tnących, frezarek CNC oraz lakierni. Branża targowa wymusza na nas często działanie w niestandardowy sposób, na nietypowych materiałach i w godzinach czy dniach tygodnia, w jakich drukarnie wielkoformatowe nie pracują. Dzięki tej inwestycji zyskaliśmy więc również niezależność i elastyczność”.

Wdrożona w poznańskiej firmie wielkoformatowa drukarka należąca do serii Mutoh ValueJet X wykorzystuje ekologiczne, certyfikowane w Europie atramenty Mutoh UMS, których skład bazuje na żywicach. „Mutoh ValueJet 1324X od kilku lat jest jednym z najczęściej wybieranych ploterów z naszej oferty. Za jego sukcesem stoją japońska stabilność i solidność wykonania, a także finalna jakość końcowego wydruku przy zachowaniu wysokiej produktywności sięgającej prawie 30 m2/h. Wszechstronna szerokość robocza, 137 cm, pozwoli realizować większość zleceń – od druku kolorowych wizualizacji, projektów i reprodukcji, przez fototapety, roll-upy, obrazy, naklejki po grafiki samochodowe, dekoracje czy reklamę zewnętrzną. Ploter ten cechuje łatwość użytkowania zarówno przez początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych drukarzy, a także brak potrzeby stałej konserwacji oraz niskie zużycie atramentu” – podkreśla Paweł Stania, kierujący działem marketingu firmy Atrium Centrum Ploterowe, dostawcy ploterów Mutoh.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA, organizator międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo oraz European Sign Expo, rozpoczęło kampanię promującą tegoroczną odsłonę obydwu wydarzeń. Zaplanowano je na termin 31 maja – 3 czerwca 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Berlin. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Experience Print in Motion” (Doświadczaj druku w ruchu), które odnosi się do nieustannego rozwoju rynku druku specjalistycznego i obsługującej go technologii, która dokonuje się mimo wyzwań ostatnich dwóch lat.

Podczas 22. odsłony swojej dorocznej konferencji Connect w Las Vegas (17–21 stycznia 2022 r.) firma Electronics For Imaging zaprezentowała nowe rozwiązania ze swojego portfolio, przeznaczone do druku cyfrowego (m.in. atramentową drukarkę produkcyjną EFI Pro 30h) oraz – premierowo – produkty z rodziny Fiery.

Prężnie działająca drukarnia Hedom z Krosna o imponującej, 100-letniej tradycji, oferująca kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy, zainstalowała w ostatnim czasie system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.