Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Premiera nowego modelu drukarki sublimacyjnej firmy Mutoh

Premiera nowego modelu drukarki sublimacyjnej firmy Mutoh

Firma Mutoh poszerzyła swoje portfolio rozwiązań do druku sublimacyjnego o model XpertJet 1682WR. Jak podaje producent, w urządzeniu zastosowano nowatorskie technologie, dzięki którym ploter uzyskuje wysoką prędkość druku, zachowując przy tym bardzo dobrą jakość i nasycenie kolorów. Najważniejsze z nich to druk zmienną kroplą – Variable Dot, Intelligent Interweaving zapobiegający paskowaniu druk „chmurą” lub „mgłą” oraz Mutoh Drop Master, czyli automatyczna kalibracja wysokości głowicy do grubości materiału. Maksymalna szerokość zadruku to 1615 mm. Dodatkowym atutem jest możliwość wyposażenia plotera w ciężki system rozwijająco-nawijający o udźwigu do 100 kg.

64-calowy XpertJet 1682WR to szybka wodna drukarka atramentowa z nową platformą, która oparta została na rozwiązaniach wykorzystywanych w serii XpertJet. XPJ-1682WR zapewnia lepszą użyteczność i zmniejsza obciążenie operacyjne, co zapewnia wysokiej jakości wydruki, wysoką produktywność i przyjazną dla użytkownika obsługę. Nowo opracowany wielostopniowy system zwiększania ciśnienia zwiększa stabilność podajnika dla szerokiej gamy mediów.

Oryginalny atrament termosublimacyjny Mutoh zapewnia optymalną jakość druku i szeroką gamę kolorów. Atrament jest dostępny w 4-kolorowej konfiguracji CMYK i 7-kolorowej (CMYK, Lc, Lm, Lk,). Worki na atrament o dużej pojemności (1000 ml lub 2200 ml) z nowymi pojemnikami na atrament z dostępem od przodu umożliwiają przedłużone, ciągłe drukowanie. XPJ-1682WR zapewnia wysokiej jakości grafikę na szerokiej gamie materiałów, takich jak grafiki na targi, niestandardowe projekty wnętrz, odzież, stroje sportowe i inne.

Więcej informacji na temat ploterów Mutoh uzyskacie Państwo w firmie Atrium Centrum Ploterowe, która jest polskim dystrybutorem tej japońskiej marki.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nowa edycja raportu drupa Global Trends, uznawanego za barometr biznesowy dla branży poligraficznej i opakowaniowej, jest już dostępna. Publikacja powstała na podstawie ankiety, którą na zlecenie targów drupa przeprowadziły wiosną 2022 r. dwie firmy (brytyjska Printfuture i szwajcarska Wissler & Partner). Wzięło w niej udział ponad 500 menedżerów reprezentujących drukarnie oraz producentów i dostawców maszyn i urządzeń z całego świata. Raport dostarcza cennych informacji na temat trendów technologicznych, rozwoju rynku, planów inwestycyjnych. Jego pełna wersja jest dostępna odpłatnie TUTAJ, natomiast w numerze 9/2022 „Świata DRUKU” znajdą Państwo przegląd najważniejszych wniosków zawartych w badaniu.

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.